Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Automat Polar AA Clasiss PDP 600

17 Gru 2011 11:22 2176 8
  • Poziom 2  
    Witam , zauważyłam iz podczas prania a dokładnie zaraz na początku prania cieknie mi pod automatu woda .Prawdziałm filter był czysty prócz drobnych jakiś 3 kamyczków .Jak mam zlokalizować , co jest powodem tego cięknięcia wody
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.

• Specjalista AGD
    Witam.
    W zasobniku nie zalega proszek? obejrzyj wężyk elektrozawór-zasobnik.
  • Poziom 2  
    Wiem , iz woda zalega również w zbiorniku na płyn tzn: ja naleje płyn do płukania -> potem zostaje mi woda w tym zbiorniku , którą ściągałam szczykawką -> zauważyłam iz woda leje się lewą stroną . Jak mam sprawdzić ten wężyk , gdzie on się znajduję .

• Specjalista AGD
    asia_30 napisał:
    Wiem , iż woda zalega również w zbiorniku na płyn tzn: ja naleje płyn do płukania -> potem zostaje mi woda w tym zbiorniku , którą ściągałam szczykawką -> zauważyłam iż woda leje się lewą stroną . Jak mam sprawdzić ten wężyk , gdzie on się znajduję .

Witam.
    Wystarczy zdjąć górną pokrywę pralki i masz wszystko jak na dłoni, natomiast co do pozostającej wody w zasobniku płynu to musisz wyjąć szufladkę zasobnika i dobrze ją umyć zwłaszcza rurkę tzw. "gwizdek" którym płyn powinien spływać do zbiornika pralki :idea: nie będziesz musiała wyciągać wody strzykawką :D
  • Poziom 2  
    Witam jak mam wyjąc ten zbiornik na proszek , tam coś trzyma a nie chce tego wyszarpać

• Specjalista AGD
    asia_30 napisał:
    Witam jak mam wyjąc ten zbiornik na proszek , tam coś trzyma a nie chce tego wyszarpać

Trzeba wyszarpać :D od dołu masz tylko mały grzbiecik, który zabezpiecza szufladkę przed wypadnięciem gdy sypiesz proszek.
  • Poziom 2  
    Udało się , wyczyściłam pojenik na proszek i na płyn ale nadal leje mi się woda po lewej stronie spod automatu ?

• Specjalista AGD
    Możesz jeszcze wykręcić przednie nóżki, żeby podnieść lekko przód pralki.