Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Konica Minolta Bizhub c252 przesuwa wydruki

17 Gru 2011 13:15 3721 5
 • Poziom 8  
  Jak w temacie. Drukarka przesuwa wydruki w pinie, a czasem we wszystkich wymiarach. Wydruk jest przesunięty czasami o 3mm. Przy wydruku ryzy ulotek, nie da się ich dociąć na gilotynie. Pomóżcie!!!
 • Poziom 13  
  Ale rozjeżdża Ci się jeden kolor czy wszystko się przesuwa ?? jak możesz to puść skan i zaznacz strzałkami go i jak :)
 • Poziom 22  
  Sprawdź czy to się dzieje z jednej szuflady czy z każdej ( no chyba że to podajnik ręczny i drukujesz na grubszym papierze)? A może Ci chodzi o pasowanie w dupleksie? Trochę mamy mało informacji żeby coś powiedzieć.
 • Poziom 8  
  Wszystkie kolory są OK. Przesuwa całość wydruku. Dzieje się to zarówno w podajniku 1 jak i w podajniku bocznym w reszcie nie wiem bo nie sprawdzałem. w każdym razie jest problem szczególnie przy wydrukach dwustronnych. Nie można dociąć wydruków równo gdyż z obu stron są przesunięte względem siebie .
 • Poziom 22  
  W menu serwisowym masz funkcje ustawienia zarówno marginesów jak i spasowania dwustronnego. Robi się to dla każdej z szuflad i podajnika bocznego. Do tego trzeba też uwzględnić grubość papieru.
 • Poziom 22  
  wszystko to o czym pisze mój przedmówca można zrobić z poziomu administratora : ustawienia systemowe - ustawienia zaawansowane - ustawienia drukarki