Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Whirlpool AWO D 4120P - błąd F08

adriansjk 17 Dec 2011 16:23 15047 5
    adriansjk
    Level 9  
    Witam.
    Mam pralke Whirlpoola tak jak w temacie, która zaczyna chodzić przez kilka sekund po czym wyłącza sie prawlka i wyskakuje błąd serwisowy F08 pomyślałem ze to moze być grzałka. Chciałem ją wyciągnąć, ale chyba to nie jest takie proste. Czekam na pomoc pilne.
  • Helpful post
    Trull
    Level 28  
    F08 - problem z grzaniem, grzałka jest uszkodzona albo problem leży w module lub hydrostacie albo w okablowaniu - obwód ma przerwę.
    adriansjk
    Level 9  
    Wszystkie kable sprawdzałem i jest wszystko okej . Myślalem właśnie ze to wina grzałki jutro zakupie omomierz i zobaczymy czy działa .
    adriansjk
    Level 9  
    A więc tak zmierzyłem miernikiem czy działa i niestety nie było żadnego wyniku postanowiłem wyjąć i tak ona wygląda jak na zdjęciu załączonym. Jeszcze pytanie czy da sie ją podłączyć na krótko?
    Pralka Whirlpool AWO D 4120P - błąd F08 Pralka Whirlpool AWO D 4120P - błąd F08
    Edit:
    Ewentualnie gdzie można kupić taką grzałkę? Nie wchodzi w grę allegro.
  • Helpful post
    Trull
    Level 28  
    Oczywiście że można podłączyć na kable ale pamiętaj by nie pracowała zbyt długo bez wody bo możesz spalić (zakładając że jest sprawna).
    adriansjk
    Level 9  
    Dziekuje wszystkim grzałka spalona . Grzałke dostałem od znajomego elektryka wszystko chodzi pięknie :) POzdrawiam