Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat B6 - kodowanie pilota webasto.

18 Gru 2011 18:52 8832 6
  • Poziom 16  
    Witam. Kupiłem pasata b6 ktory ma zamontowane webassto. nie mam zadnego sterownika w kabinie, lecz z tego co wyczytalem potrzebuje pilot do niego. Moje pytanie jest takie. czy moge zakupić taki pilot i bedzie dzialać czy musi byc typowo z napisem webasto http://allegro.pl/vw-oryginalny-pilot-webasto-okazja-i1945034889.html

Poza tym mam dwa piloty od otwierania samochodu z czym jeden mi sie rozkodował i nie otwiera samochodu lecz normalnie imobilajzer go przyjmuje i zapala samochod. czy robiąc takie czynnosci moge go zaprogramowac?:

Jezeli chodzi o rozkodowanie kluczyka to kiedy przycisk otwierania bedzie czesto naciskany poza strefa dzialania, istnieje mozliwosc ze samochodu nie da sie pozniej odblokowac lub zablokowac kluczykiem. W takiej sytuacji nalezy ponownie zsynchronizowac:
    - Kluczyk awaryjny wyjac z kluczyka samochodu
    - Zdjac pokrywe z klamki w drzwiach kierowcy
    - nacisnac przycisk otwierania w kluczyku samochodu i stanac bezposrednio przy samochodzie
    - w ciagu jednej minuty otworzyc samochod kluczykiem awaryjnym
    - kluczykiem samochodu wlaczyc zaplon. Synchronizacja jest zakonczona
    - kluczyk awaryjny wsunac do kluczyka samochodu i zamontowac pokrywe na klamce

??
  • Poziom 31  
    Co Ci z pilota jak nie masz centralki do pilota która odbiera sygnał. Masz webasto - ok, ale czy masz Ogrzewanie czy dogrzewanie?
    Poszukaj na forum bo o tym bylo pisane troche.
  • Poziom 16  
    z tego co czytałem na forach nie muszę mieć żadnego sterownika w środku czy też centralki a zaprogramować mam pilot poprzez wyjęciu bezpiecznika od zdaćrto
  • Admin grupy Samochody
    delires napisał:
    z tego co czytałem na forach nie muszę mieć żadnego sterownika w środku czy też centralki a zaprogramować mam pilot poprzez wyjęciu bezpiecznika od zdaćrto
    No to do czego wprogramujesz pilota?Do powietrza w oponach?
  • Poziom 16  
    a gdzie taka centralka powinna się znajdować? Bo znalazłem coś pod nogami pasażera ale wydaje mi się że to ma raczej jakiś związek z zbudowanym telefonem.
  • Poziom 16  
    Bylem poszukac coś w bagażniku lecz nic nie znalazłem. Chyba ze powinienem szukać tam pod tapicerką w bagażniku?
    Na naklejce webasto pod maską mam napisany typ TT-V.