Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Najlepsza alternatywa dla telewizji

18 Gru 2011 18:59 1356 3
  • Poziom 13  
    Witam co obecnie wybralibyście i dlaczego z pośród niżej wymienionych. Są święta i jest teraz dużo tych promocji, że człowiek może się pogubić. Chodzi mi głównie o to by koszt urządzenia i abonament był jak najmniejszy a oferta jak najatrakcyjnijsza . Nie chodzi mi by brać pakiet najtańszy ale taki w miarę komfortowy.
    Zależy mi też na jak najkrótszej umowie. Najlepiej na 12 miesięcy.
    Więc tak:

-cyfrowy polsat ?
    -cyfra+ ?
    -n ?

Lub inne tutaj nie wymione
  • Poziom 18  
    Polecam n-ke ale to kwestia funduszy i jakie programy sa potrzebne a jakie zbędne.
  • Poziom 16  
    Rownież polecam N-kę .
    Przy zamówieniu przez telefon umowa 12 mc.
    A ceny za oferowane kanały są bardzo konkurencyjne.
  • Poziom 14  
    To wszystko zależy co się chce oglądać a kolega o tym nic nie wspomniał...
    Czy sport, filmy, itd itp.
    Przez 2 lata miałem C+, kuszony promocjami HBO etc., oraz wymaganiami domowników aby posiadać Animal Planet, którego potem i tak nikt nie oglądał ;)

zrezygnowałem z płatnych, jadę na analogu niedługo przesiądę się na DVB-T ewentualnie jakąś telewizję na kartę bo talerz wisi i rdzewieje...
    i żyję i mam się dobrze :)

Polsat z tego co pamiętam najkorzystniej wypadał...ale miał umowę na 27 miesięcy :) z c+ zrezygnowałem bo dostawałem jako stały klient gorsze warunki niż nowy...

ogólnie to telewizja ogłupia - no, ale to tylko moje zdanie :)

ale żeby nie odbiegać zanadto ot tematu - jeśli zależy Ci na dużej liczbie kanałów, do tego HD - bierz eNkę jak koledzy sugerowali...