Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

radioodtwarzacz MP3 z dobrym tunerm radiowym

tapatic 18 Dec 2011 21:40 1985 3
    tapatic
    Level 13  
    doradźcie mi radio do auta, ale żeby miało dobry tuner radiowy oraz odtwarzało MP3 z karty pamięci. Dość mam już szumów i tracenia zasięgu i zmiany fal. Do Astry I 1998 r.
    korrus666
    Level 40  
    Ja poleciłbym Ci radioodtwarzacze Blaupunkt bo wg mnie mają bardo dobre tunery radiowe. Miałem dwa jeden jakiś stary kaseciak i radio odbierało rewelacyjnie. Teraz mam model Madrid 210 tylko że on nie ma czytnika kart pamięci za to czyta z USB. Są jakieś modele z czytnikiem kart ale w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć. Pytanie jeszcze ile chcesz przeznaczyć na radyjko ?
    milejow
    Level 43  
    Prędzej USB bo karty zarezerwowały sobie marki wymyślone nad miską ryżu. Markowy sprzęcik ze slotem USB pozwoli Ci poruszać się bez problemu po folderach,plikach, słuchając tego, na co masz aktualnie ochotę. Miej na uwadze marki clarion, sony, blaupunkt, jvc,itp. O jakości z mp3 zapomnij, to ma cośtam bzykać/prztykać i jakoś grać
    tapatic
    Level 13  
    Tak jak pisaliście nie ma sobie sensu zawracać głowy nie firmowym sprzętem. Testowałem kilka takich odbiorników. Dramat, odbiór stacji radiowych w trasie wręcz do bólu beznadziejny. Wybrałem markę sony cdx-29gt, radio ma dobry tuner, nie gubi w trasie stacji radiowych.