Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

The sims 3 (Orygilał) Kłopot

karolbogus 18 Dec 2011 21:41 4975 9
    karolbogus
    Level 13  
    Witam. Kupiłem kiedyś grę: "The sims 3" i grałem kiedyś w nią na moim komputerze... Po jakimś czasie gra mi się znudziła i postanowiłem ją odinstalować. Teraz spodobała mi się ponownie, lecz przy instalacji pokazuje mi się taki komunikat: "Plik: D:\Caches\Sunset Valley.objectCache Błąd: Błąd danych (CRC).
    Nie wiem w czym jest problem... Gra działała bez problemu... Grę kupiłem w Media&Markt. Czy można to jakoś naprawić? Pozdrawiam
    karolbogus
    Level 13  
    Płyta jest lekko porysana... Ale czysta. W jaki sposób najlepiej usunąć małe rysy? Próbowałem wiele metod, lecz żadna nie pomogła.
    User removed account
    User removed account  
    karolbogus
    Level 13  
    Górna warstwa jest ok. Na allegro dostanę taki zestaw? na 2 kompie mam także zainstalowane te Simsy i tam wszystko działa bez problemu... Ale poszukam tego zestawu.
    Dawid90u
    Level 23  
    Jeżeli na drugim komputerze napęd potrafi odczytać tą płytę. To zawsze możesz zrobić tam obraz płyty. Przenieść na komputer gdzie występuje wyżej wymieniony problem. Zamontować obraz programem do montowania obrazów płyt. I zainstalować. Ewentualnie przegrać na nową płytę. Oczywiście do użytku własnego.
    Lukson
    Level 32  
    Ściągasz z internetu aplikację Origin, załóż konto, wpisz klucz gry i możesz pobrać obraz ze strony producenta.
    karolbogus
    Level 13  
    Spróbuję z tą aplikacją "Origin" Zobaczymy co wyjdzie
    karolbogus
    Level 13  
    Czyli jest tak: Gdy wpisuje kod na Origin wyskakuje mi takie okno: Tego kodu nie możesz wykorzystać w tym miejscu. Aby wykorzystać swój kod, przejdź na stronę https://www.thesims3.com/myAccount.html. Odwiedź stronę FAQ

Nie wiem co mam dalej zrobić
    Lukson
    Level 32  
    022 5757222 <- zadzwoń, zapytaj o wymianę nośnika. Jest to numer do supportu EA.
    Z Origin jest dużo kombinowania.

Obraz płyty możesz też ściągnąć z torrent'ów. Posiadanie kopii zapasowej nośnika u nas w kraju jest dozwolone. Nie ważne skąd weźmiesz ten nośnik o ile masz oryginalny klucz aktywujący.