Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizor do kablówki upc - z tunerem czy bez ?

wertiko7 18 Gru 2011 21:53 1474 3
  • #1 18 Gru 2011 21:53
    wertiko7
    Poziom 14  

Witam, mam problem z kupnem telewizora do kablówki upc. I nie chodzi mi o jakość obrazu tylko czy dany telewizor nadaje sie do kablówki , sygnał będzie analogowy. Problem z tym że niektóre telewizory są opisane różnie w internecie.
    W jednych pisze że jest w budowany tuner tv kablowej w innych że nie. Czy teraz każdy tv ma tak zwane pełne pasmo? żeby odbierało wszyskie kanały z kablówki?
    Czy każdy nowy tv ze sklepu odbierze wszyskie kanały z kablówki? Czy musi mieć w budowany ten tuner tv kablowej?

• #2 18 Gru 2011 22:00
    goldi74
    Poziom 43  

Często kablówki (np. moja) na kanałach kablowych transmitują kilka lub kilkanaście programów. Resztę na zwykłych. Bez głowicy z pasmem kablowym nie odbierzesz wszystkich programów. Chociaż teraz nie ma już chyba nowych telewizorów z głowicą bez pasma kablowego.

• #3 18 Gru 2011 22:09
    wertiko7
    Poziom 14  

No i właśnie nie mogę znaleśc żadnej informacji, w jednym sklepie gostek mówi mi że wszystko odbierze a w drugim że nie.

Dodano po 4 [minuty]:

wertiko7 napisał:
    No i właśnie nie mogę znaleśc żadnej informacji, w jednym sklepie gostek mówi mi że wszystko odbierze a w drugim że nie.

Czyli śmiało moge kupić nowy tv i nie muszę się przejmować czy wszystko odbierze?

• #4 22 Gru 2011 23:56
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME