Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

stary laptop+ Pionner VSX-520+Harman Kardon 16BQ czy da rade podłaczyć

yarosław79 19 Gru 2011 07:56 1496 3
  • #1 19 Gru 2011 07:56
    yarosław79
    Poziom 2  

Witam na wstępie chciałbym przeprosic że zawracam głowę gdyby taki temat już tu był ale nie znalazłem odpowiedzi może tylko częściowo, sprzet jaki posiadam to :
    - TV LG5PV350
    - Głośniki Harman Kardon 16BQ
    - Amplituner Pioneer VSX - 520 K
    - a także leciwy 3 letni laptop Benq A52 bez HDMI

Ze wzgledu iz póki co nie zamierzam kupować odtwarzacza Blu Ray CHCIAŁBYM z laptopa ogladać filmy, problem w tym że jest on już dość stary nie posiada Hdmi ani gniazda optycznego!! Poki co laptopa podłączyłem pod tv kablem vga i obraz jest , dzwięk leci na komputerowych głośnikach, jednak jak to wszystko podłaćzyć pod amplituner tak aby obraż leciał z laptopa a na głośnikach podpietych pod amplituner leciał dzięk 5.1, czy potrzebna jest zewnętrzna karta muzyczna? I czy w ogóle dobrze myśle bo sam juz nie wiem, proszę o porade, pozdrawiam!!

• #3 19 Gru 2011 11:16
    yarosław79
    Poziom 2  

Witam wielkie dzięki za odpowiedź, karte już namierzyłem Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro czytałem że do ogladania filmów nie jest zbyt dobra bo wystepują opóznienia między dzwiękiem a obrazem ale nic innego nie znalazłem, mam tylko jeszcze jedno pytanko , gdy karta bedzie połączona z amplitunerem kablem optycznym to czy będzie możliwe sterowanie, ustawianie bassów, sopranów i innych efektów na amplitunerze, czy może zostaje mi regulowanie wszelkoch efektów tylko na karcie muzycznej?? Myśle że jak i na karcie tak i na amplitunerze będzie możliwość ustawiania ale nie wiem , mam nadzieje że się nie myle?? Pozdawiam i dzieki za pomoc!!

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo