Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tester Dominator Max. Opel z modułem Simtec 56,5.

marcin1b 20 Dec 2011 00:36 2772 4
    marcin1b
    Level 10  
    Czy ktoś bawił się tym testerem? Czy w przypadku Opla z modułem Simtec 56,5, będzie się to w pełni komunikowało? Czy da się odczytać kody ABS i airbag i czy będzie działać live data czujników?
    Proszę o konkretne opinie.
    Sprzedawca mówił że ten tester wszystko to może w tym modelu samochodu, ale... czy tak jest?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    User removed account  
    marcin1b
    Level 10  
    Na stronie producenta jest do ściągnięcia najnowszy soft, więc chyba można aktualizować.
    Rozumiem że podgląd czujników na bieżąco również jest obsługiwany?
    Motronic a możesz ewentualnie coś polecić z testerów lub interfejsów do tego Opla ale żeby obsługiwało również inne marki (Ford), coś za rozsądne pieniądze.
    User removed account
    User removed account  
    marcin1b
    Level 10  
    Jak orientowałem się w cenach to widzę że przedział jest do 1000 zł a później powyżej 2000 zł (Autocom) i coraz to drożej, więc przyjmijmy że do 1000 zł. Zresztą dominator Max to już wydatek 700 zł. Pytam o to wszystko czy dział itd. bo kiedyś kupiłem ELM327 i w opisach niby można tym było wszystko to chcę zrobić, ale rzeczywistość okazała się inna. Z Fordem Fiesta z96r. łączy się bez problemu zresztą z Mondeo z 2001r. również, wszystkie podglądy czujników itd, natomiast z Opla mogę tylko kody silnika podejrzeć i kasować.