Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sony Ericsson Live with Walkman WT19i błędy aktualizacji

20 Gru 2011 16:02 5798 1
  • Poziom 18  
    Witam wszystkich,
    sprawiłem sobie taką zabawkę jak w temacie.
    Telefon cały czas informuje o dostępnej aktualizacji.
    Po zainstalowaniu programu PC Companion i wybraniu odpowiednich opcji też wyszło że jest uaktualnienie, wszystko przebiega prawidłowo, telefon jest widoczny, można synchronizować kontakty.
    Po przejściu do aktualizacji program nakazuje wyłaczyć fon, poczekać i podłaczyć z jednocześnie wciśniętym klawiszem zmniejszania dźwięków, program mieli, mieli a następnie informuje że nie można pobrać aktualizacji.
    W innym programie Update Service zgłasza że nie można zidentyfikować sprzętu.
    Sądziłem że to z powodu tej litery "i" w nazwie bo programy mają tylko wybór modelu WT19 bez "i" na końcu ale dział pomocy SE odpowiedział że to tylko informacja o regionie.
    Opisałem im sprawę a oni jakby nie czytali tego powtarzają że mam pobrać z ich strony PC Companion.
    Macie jakieś pomysły od czego zacząć?
  • Poziom 18  
    A więc sprawa okazała się banalnie prosta, szkoda że nie dla działu pomocy technicznej SE, są mało kompetentni, chyba mają problem ze zrozumieniem tego co czytają nie mówiąc o postawieniu trafnej diagnozy.
    Jeśli jesteśmy na połączeniu za routerem w którym jest włączony firewall sprzętowy to najwyraźniej są problemy z pobieraniem softu, widocznie firewall ocenia to jako zagrożenie.
    Wpinamy się za modemem i po problemie.

Sony Ericsson Live with Walkman WT19i błędy aktualizacji