Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FH-P555MD Czy da się przerobić na "polskie" fale?

20 Gru 2011 22:33 3099 6
  • Poziom 10  
    wstef napisał:
    Przerobić się nie uda na 99%, bo nie istnieje wersja na poza Japan - nie ma więc z czego wziąć firmware.

Podobno właśnie jest jakiś europejski odpowiednik tego radia, ale to plotka - będę szukał dodatkowych informacji.

wstef napisał:
    Sprawę załatwi Ci to: http://www.ebay.co.uk/itm/DISCOUNT-FM-import-...5?pt=UK_In_Car_Technology&hash=item1e692638a1

Polecam dokładnie ten model, kolo wysyła do PL bezproblemowo, sam miałem z japońskim radiem w prelude i działał bdb.

Znalazłem coś takiego: k2sj.
    Cena zdecydowanie niższa, a działanie podobne.

Jednak poszukuję innego rozwiązania.
    Chciałbym też, żeby wyświetlały się "polskie" fale, a nie "oszukane".

Rozkręciłem trochę radio i poniżej wkleiłem zdjęcia.
    Czy za radio odpowiada ta zalutowana puszka?

FH-P555MD Czy da się przerobić na "polskie" fale? FH-P555MD Czy da się przerobić na "polskie" fale? FH-P555MD Czy da się przerobić na "polskie" fale?
  • Poziom 1  
  • Poziom 10  
    Temat wraca.

Dzięki marek790524, ale widzę, że ten model jest też raczej rzadko spotykany.

Wstef jakoś mnie zamroczyło i źle spojrzałem na częstotliwości. Oczywiście masz rację.

I tu pytanie. Niestety nie pojawia się z powrotem ta aukcja o której pisałeś.
    Pojawiło się za to to: FM import band expander frequency shifter RADIO CONVERTER JAPANESE .
    Czy to jest to samo?

Znalazłem w Polsce taki konwerter, ale wymaga ręcznego przestawiania między zakresami.
  • Poziom 1