Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Eltrox Hurton
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Usterka mikrofonu w laptopie Fujutsu siemens amilo pa 2548

mati003 21 Dec 2011 18:33 1535 3
    mati003
    Level 9  
    Witam posiadam model laptopa jak w temacie system win 7 (32bity) ma on wbudowany mikrofon. Problem polega na tym, że mikrofon łapie głosy z odległości kilku centymetrów. Z początku myślałem że to usterka techniczna ale podłączyłem zewnętrzny mikrofon i dalej nie słychać głosu. instalowałem sterowniki realtek r 2.67 oraz realtek r 2.66. Bawiłem się ustawieniami menadżera zadań (ustawienia głoś nosi) w Menadżerze Realtek. I dalej nie słyszę głosu (głównie mi chodzi o to aby można było rozmawiać przez Skype.
    Z góry dziękuje za pomoc

PS: W rejestratorze dźwięków rejestruje dźwięk z wbudowanego mikrofonu ale w Skeypie już nie.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Eltrox Hurton
    Rewus
    Level 12  
    a nie masz zainstalowanych dwóch sterowników?? miałem podobny problem i rozwiązanie znalazłem w panelu sterownia w zarządzaniu głosem, o ile dobrze pamiętam to musiałem przestawić system głośników z 2.1 na 2 i dopiero wtedy mogłem regulować mic
  • Eltrox Hurton
    mati003
    Level 9  
    Usunąłem sterowniki i dalej to samo... A w skeypie na pewno nie est wyciszony mikrofon.
    mati003
    Level 9  
    A może mam nie właściwe sterowniki??