Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

siemens c45 - nie wlancza sie

15 Gru 2004 14:36 882 6
  • Poziom 10  
    Tak jak w tytule.. rano sie budze i telefon nie chce sie wlączyć.. wiem ze najlatwiej na poczatku wgrac soft i sprawdzic czy to cos da.. niestety nie posiadam kabla. Od czego zaczac ? gdzie zaczac szukac ?
  • Poziom 15  
    Na początek to sprawdz jaki voltarz ma bateria :) musi mieć min 3,6V jeżeli ma dużo mniej to podłącz kom do ładowarki na jakiś dzień :]

Jeżeli to nie jest bateria to najlepiej zaniesc do serwisu skasują cię 20-30 zł i bedziesz mił wszystko dobrze zrobione :)

Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    Spróbuj najpierw przeczyścić styki w baterii i w telefonie. Pozdr
  • Poziom 10  
    Styki sa czyste.. a beteria sprawna (sprawdzalem ma 3,64) z ladowarka juz probowalem nic nie dalo. W ktorym servisie zrobia mi za 30-20 zl :> u mnie w servisach chca min 50 :]
  • Poziom 15  
    serano napisał:
    Styki sa czyste.. a beteria sprawna (sprawdzalem ma 3,64) z ladowarka juz probowalem nic nie dalo. W ktorym servisie zrobia mi za 30-20 zl :> u mnie w servisach chca min 50 :]

W poznaniu zrobiłbym Ci to za 20 zł ale w Krakowie to niewiem :(
    W załączniku masz pin-out jak chcesz to możesz sobie sam zrobić kabel ale potrzebujesz jeszcze do tego przejsciówke max232 którą też musiał byś sobie zrobić niewiem czy dasz rade :( ale jak chcesz się pobawić to masz :)
    Lecz niestety ale schematu na max232 nie moge znaleść więc poszukaj na forum może bedzie lub licz na innych userów :)

Pozdrawiam
  • Poziom 10  
    czyli sugerujesz ze jest to usterka softu, a nie mechaniczna ? da sie jakos sprawdzic w celu upewnienia ze to usterka softu bez jego instalowania. (Pojde do servisu kaze sobei zainstalowac to bede musial zaplacic, a pewnosci ze dzialac bedzie nie mam :( )
  • Poziom 15  
    Najpierw sprawdz soft tak jak radzi pik_. Jesli to nie pomoze to bierzesz w garsc HW. Zaczynasz od Dialog-u.

Pozdro pozdro