Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka AEG ELECTROLUX FAVORIT SENSORLOGIC 60010 VI - nie kończy programu buczy

michu_kon 22 Gru 2011 21:53 4377 1
  • #1 22 Gru 2011 21:53
    michu_kon
    Poziom 10  

Witam

Pomimo przejrzenia wielu postów nie udało mi się znaleźć podobnego przypadku, a mianowicie dzisiaj moja zmywarka podczas pracy na programie AUTO na 52-ej minucie do końca zatrzymała się i zaczęło coś buczeć - taki dźwięk jakby jakieś zwarcie czy coś podobnego (w załączniku nagrany dźwięk - odsłuchiwać mocno podgłoszone, bo nagrywałem komórką)
    Zresetowałem ją przyciskami na panelu i włączyłem samo płukanie - wszystko ładnie szło do ostatniej minuty, gdzie znowu zatrzymała się i pojawiło się buczenie.
    Dochodzi ono z dołu zmywarki. Z tego co zaobserwowałem, zmywarka pobiera wodę, wypuszcza wodę, grzeje itp.
    W czym tkwi problem i jakie to mogą być ewentualne koszty??

Z góry dzięki za szybką odpowiedź, bo Święta za pasem...

3 1
  • #2 23 Gru 2011 23:04
    michu_kon
    Poziom 10  

jak to znalazłem w innym poście, żona włączyła dzisiaj rano pustą zmywarkę na 70 stopni i wszystko przeszło od początku do końca bez żadnych problemów...

Na dniach zmywarka ruszy z naczyniami i zobaczymy, czy rzeczywiście problem zniknął.
    Jeśli jednal ktos ma jakieś sugestie to proszę pisać.

28.12.2011

Zmywarka w trakcie Świąt chodziła 2 razy na programach auto i eco - nie zaobserwowałem żadnych problemów.

2