Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Muzyka odtwarzana z pendrive'a zacina się co 15 sec

22 Dec 2011 23:10 3507 2
  • Level 2  
    Witam wszystkich.

Pozwolę sobie dołączyć do rozmowy.

Otóż mam problem z pendrive Corsair Flash Voyager 16 Gb GT, dzisiaj go kupiłem. System plików fat32 ustawiony domyślnie. Posiadam w domu odtwarzacz pionieer CDJ-400 który ma mozliwość odtwarzania muzyki z pendriva w formacie mp3. Do tej pory używałem sandiska cruzera 4 Gb i kilku innych o mniejszej pojemności i muzyka byla odtwarzana normalnie lecz.

Dzisiaj nagrałem na corsair 16 Gb i muzyka odtwarzana się zacina, średnio co 15 sekund, na dosłownie sekundę. Przycina na wszystkich piosenkach nagranych na pendriva przez cały czas trwania piosenki :(

Czy ktoś jest w stanie pomóc z tym nietypowym problemem. Próbowałem pozmieniać rozmiary jednostki alokacji na dostępne w oknie lecz nic to nie dało.

Proszę o pomoc.
    legwan-dowski
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 9  
    Witam.Jezeli sprawdzales tego pena na komputerze i jest wszystko ok,to raczej nic nie wyczarujesz,prawdopodobnie ma za malo mocy lub po prostu odtwarzacz nie radzi sobie z tak duzym penem.A tu to co wyszperalem w googlach:Uwagi dodatkowe:
    CDJ-400 obsługuje standard pamięci USB, ale może nie odtwarzać wszystkich urządzeń USB lub też może nie być w stanie sprostać ich wymaganiom pod względem zasilania. Odtwarzacz nie odczytuje plików zabezpieczonych przed kopiowaniem (DRM).
    CDJ-400 może obsługiwać DJS ver. 1.5 (aktualizacja ze stycznia 2008) lub późniejsze wersje.
    Obsługa CDJ-400 będzie ujęta w Scratch LIVE w 2008 roku. Scratch LIVE to zarejestrowany znak handlowy Serato Audio Research. Więcej aplikacji programowych dla DJ-ów zależy od innych przedsiębiorstw. Jednakże Pioneer nie może zagwarantować kompatybilności z oprogramowaniem pochodzącym od innych producentów.
    Dyski twarde HFS (MAC OS X) & NTFS (Windows) nie są aktualnie obsługiwane. Pliki muszą być w formacie MP3 CBR & VBR.
    Wraz z CDJ-400 dostarczane są trzy arkusze jog.
    Tryb WIDE nie jest dostępny dla plików MP3.
  • Level 2  
    witam.
    Sprawdzałem na kompie pendriva nagrywanie i kopiowanie chodzi bez zarzutów, dla uzyskania pewności podłączyłem go do radia samochodowego na którym muzyka działa normalnie, bez zacinania.
    dzisiaj bylem przez chwile dobrej myśli bo wsadziłem pena do cdj-400 i pierwsza piosenka przeleciała cala bez zacięcia, lecz tylko ta pierwsza, potem zaczęły sie wszystkie rwać :)

podziękował za pomoc! :)