Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Muzyka odtwarzana z pendrive'a zacina się co 15 sec

legwan-dowski 22 Gru 2011 23:10 2883 2
  • #1 22 Gru 2011 23:10
    legwan-dowski
    Poziom 2  

Witam wszystkich.

Pozwolę sobie dołączyć do rozmowy.

Otóż mam problem z pendrive Corsair Flash Voyager 16 Gb GT, dzisiaj go kupiłem. System plików fat32 ustawiony domyślnie. Posiadam w domu odtwarzacz pionieer CDJ-400 który ma mozliwość odtwarzania muzyki z pendriva w formacie mp3. Do tej pory używałem sandiska cruzera 4 Gb i kilku innych o mniejszej pojemności i muzyka byla odtwarzana normalnie lecz.

Dzisiaj nagrałem na corsair 16 Gb i muzyka odtwarzana się zacina, średnio co 15 sekund, na dosłownie sekundę. Przycina na wszystkich piosenkach nagranych na pendriva przez cały czas trwania piosenki :(

Czy ktoś jest w stanie pomóc z tym nietypowym problemem. Próbowałem pozmieniać rozmiary jednostki alokacji na dostępne w oknie lecz nic to nie dało.

Proszę o pomoc.
    legwan-dowski

0 2
  • #2 04 Sty 2012 22:23
    nikita78
    Poziom 9  

Witam.Jezeli sprawdzales tego pena na komputerze i jest wszystko ok,to raczej nic nie wyczarujesz,prawdopodobnie ma za malo mocy lub po prostu odtwarzacz nie radzi sobie z tak duzym penem.A tu to co wyszperalem w googlach:Uwagi dodatkowe:
    CDJ-400 obsługuje standard pamięci USB, ale może nie odtwarzać wszystkich urządzeń USB lub też może nie być w stanie sprostać ich wymaganiom pod względem zasilania. Odtwarzacz nie odczytuje plików zabezpieczonych przed kopiowaniem (DRM).
    CDJ-400 może obsługiwać DJS ver. 1.5 (aktualizacja ze stycznia 2008) lub późniejsze wersje.
    Obsługa CDJ-400 będzie ujęta w Scratch LIVE w 2008 roku. Scratch LIVE to zarejestrowany znak handlowy Serato Audio Research. Więcej aplikacji programowych dla DJ-ów zależy od innych przedsiębiorstw. Jednakże Pioneer nie może zagwarantować kompatybilności z oprogramowaniem pochodzącym od innych producentów.
    Dyski twarde HFS (MAC OS X) & NTFS (Windows) nie są aktualnie obsługiwane. Pliki muszą być w formacie MP3 CBR & VBR.
    Wraz z CDJ-400 dostarczane są trzy arkusze jog.
    Tryb WIDE nie jest dostępny dla plików MP3.

0
  • #3 06 Sty 2012 18:05
    legwan-dowski
    Poziom 2  

witam.
    Sprawdzałem na kompie pendriva nagrywanie i kopiowanie chodzi bez zarzutów, dla uzyskania pewności podłączyłem go do radia samochodowego na którym muzyka działa normalnie, bez zacinania.
    dzisiaj bylem przez chwile dobrej myśli bo wsadziłem pena do cdj-400 i pierwsza piosenka przeleciała cala bez zacięcia, lecz tylko ta pierwsza, potem zaczęły sie wszystkie rwać :)

podziękował za pomoc! :)

0