Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka indesit wixxl 86 zawiesza się.

23 Gru 2011 08:39 2149 3
  • Poziom 9  
    Pralka indesit wixxl 86 zawiesza się po około 30 min. od włączenia. Normalnie się uruchamia pobiera wodę, grzeje zaczyna się kręcić i wszystko jest ok. Zawiesza się po przejściu (nie wiem jak to ująć) na szybsze obroty. Tz chodzi oto że jak pracuje normalnie kręcąc się powoli w lewo i w prawo i w pewnym momencie przyspiesza obroty i kręci się w jedną stronę. Potem włącza się pompa i po około 30 sek. wyłącza się a bęben kręci się dalej i już tak może się kręcić i kręcić.
    Grzałkę, pompę i szczotki silnika sprawdziłem i są ok.
    Dzieję się tak na wszystkich programach piorących. Na płukaniu pracuje normalnie
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 20  
    Witam.
    Czy pralka nie daje żadnego sygnału awaria diodami :?: , jeszcze raz sprawdzić grzałkę,jeśli na 100% sprawna to tylko do sprawdzenia moduł z tyłu pralki :cry:
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 26  
    Czy grzałka została sprawdzona megaomomierzem induktorowym?
  • Poziom 9  
    Po problemie. Grzałka jest sprawna na 100%. Sprawdzałem zwykłym omomierzem a po za tym woda była ciepła a dla pewności zmieniłem na nową. Problem był w module. Tak pisał kolega Mekkus. Wymieniłem diody i jeden z przekaźników i po kłopocie. Moim zdania winna była pompa która przypuszczam była zblokowana przez jakiś czas i potem np ktoś wyczyścił filtr. Dzięki za podpowiedzi.