Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przejście w tryb cyfrowy- LG 32LD350

23 Gru 2011 16:14 6271 21
  • Poziom 8  
    Witam.
    Posiadam telewizor LG 32LD350.

Mam pytanie- czy da się jakoś przejśc w nim w tryb cyfrowy? Nie mogę takiej opcji znaleźć- w ogóle nie wiem czy takowa jest.

Pozdrawiam, proszę o odpowiedź.
  • Poziom 8  
    No ok...a możesz powiedzieć jak to zrobić? Trzeba mieć dekoder, czy on ma wbudowany tuner?
  • Poziom 33  
    Wystarczy przeszukać kanały. Więcej w instrukcji obsługi...
  • Poziom 8  
    instrukcje nie wiem, gdzie mam...może ktoś powiedzieć jak to zrobić? Nie chce szukać kanałów, by potem okazało się, że wszystko mi sie skasowało...

P.S. Zrobiłem strojenie ręczne...skasowało mi się wszystko, co miałęm zapamiętane...a obraz nadal analogowy.
  • Poziom 20  
    Wyszukiwanie automatyczne. TV wyszukuje kanały cyfrowe i analogowe. Analogowe kasujesz i masz telewizję cyfrową.

Może po prostu nie jesteś w zasięgu DVB-T...
  • Poziom 35  
    Jeśli nie masz w menu możliwości wyszukania kanałów cyfrowych to zmień lokalizację z Polski na inny kraj, np Niemcy...
  • Poziom 39  
    Dominoz napisał:
    No ok...a możesz powiedzieć jak to zrobić? Trzeba mieć dekoder, czy on ma wbudowany tuner?

Ten tv posiada mpeg-4
  • Poziom 8  
    no nie wyszukał cyfrowych...jestem z Poznania...to możliwe, że nie ma tu jeszcze cyfrowej telewizji?
  • Poziom 33  
    Może wykonaj strojenie automatyczne, albo poszukaj instrukcji obsługi.
  • Poziom 8  
    zrobiłem strojenie automatyczne...szuka tylko analogowych. Instrukcje obejrzałem...
  • Poziom 36  
    Wejdź w strojenie ręczne wybierz opcję DTV wpisz kanał 39 powinno działać.
  • Poziom 8  
    brak sygnału...i nic.
  • Poziom 36  
    Spróbuj kanał 28

Dodano po 5 [minuty]:

A w ogóle przeczytaj instrukcję od strony 26 do 28 tam jest wszystko opisane, ja nie mam tego TV tylko czytam instrukcję w necie.
  • Poziom 8  
    próbowałem wszystkiego...nic nie działa.

Może mój dostawca telewizji kablowej nie ma takiej opcji? Choć, jak wszedłem do ich stronę, to oni mają i analogową i cyfrową. Ja zakładałem to wiele lat temu- być może musze im to zgłosić? Zadzwonie po Świętach i się dowiem.
  • Poziom 36  
    W wersji drukowanej 26-28, w pdf 68-70
  • Poziom 8  
    nic nie pomaga...musze się chyba skontaktować z dostawcą telewizji.
  • Poziom 35  
    Szukasz DVB-T czy DVB-C?
  • Poziom 8  
    nie wiem...mam to, co w Telewizorze moim- DTV.
  • Poziom 35  
    Szukasz cyfrowej naziemnej czy kablówki?
    Jeśli do tv masz podłączony przewód z kablówki to nie znajdziesz kanałów z naziemnej cyfrowej, będąc w zasięgu nadawania telewizji cyfrowej naziemnej (MUX-y).
    Więc zdecyduj się czego właściwie szukasz...
  • Poziom 35  
    Kolego Dominoz wiedz że jeżeli chcesz odbierać kanały cyfrowe musisz posiadać tuner telewizji kablowej która dostarcza ci sygnał. Sprawdź to u dostawcy kablówki. Pozdrawiam.