Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Wymiana układu BGA w HP DV7-1020EW - Grudziądz

tomison 24 Dec 2011 00:34 2612 8
    tomison
    Level 13  
    Witam
    Mam pytanie. Czy znacie kogoś kto wymienia układy graficzne w laptopach na nowe w Grudziądzu lub okolicach?
    Z góry dziekuję za odpowiedz.
    Pozdrawiam
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
    tomison
    Level 13  
    Dzięki za informacje.
    Podejrzewam ze wariuje grafika w moim laptopie, ponieważ nie załącza sie matryca, migają tylko diody num i caps lock. Czasami jednak po dłuższym rozruchu odpala sie podświetlenie matrycy (brak wyświetlenia jakichkolwiek znaków) a po podłączeniu monitora zewnętrznego wszystko sie wyświetla i laptop działa prawidłowo.
    Jaki orientacyjnie jest koszt naprawy. Laptop jak w tytule. Płyta główna o numerze 486541-001.
    Pozdrawiam
    michal_aniol
    Level 33  
    To zależy od układu który nalezy wymienić. Z reguły 400-700zł.
    tomison
    Level 13  
    Aha. Czyli teoretycznie naprawa nieopłacalna w przypadku górnej granicy. Lepiej kupić nową płytę bo koszt jej to ok 800-850 zł
    michal_aniol
    Level 33  
    Lepiej naprawić. Nowe płyty trudniej dostać, poza tym w przypadku Twojej płyty koszt powinien być niższy.
    michal_aniol
    Level 33  
    Miałem na myśli koszt naprawy a nie nowej płyty ;)
    tomison
    Level 13  
    Witam
    Znalazłem gościa w okolicy Grudziądza. Cena za wymianę układu nie wygórowana. Zobaczymy na jak długo. Ogólnie Pan bardzo miły i widać, że pierwszego laptopa nie naprawiał ale nie wiedzieć czemu swoich klientów przyjmuje przed bramą swojego domu. Obawia się czegoś? Trudno. Laptop naprawiony, wymieniona grafika. Wszystko działa. Dziękuję za wszelką pomoc