Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Reloop Spin 2+ DDM400+Alpha 2.5-mp3 coding/frames?

szefxxx 25 Dec 2011 03:21 848 0
    szefxxx
    Level 20  
    Witam serdecznie Forumowiczów!:)

na wstępie pragnę wszystkim Forumowiczom złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych oraz wesołych Świąt Bożego Narodzenia!:)

Mam pewien problem z DVS Reloopa,konkretniej chyba z oprogramowaniem dołączonym do niego.Mianowicie odtwarzane są na jednym z kanałów nie wszystkie mp3 z importowanej play listy (m3u),tzn nie wszystkie kawałki zostają odtworzone mimo iż są załadowane do danego decka.Po wciśnięciu play na odtwarzaczu CD kręci się vinyl symbolizujący płytkę winylową ale nie ma dźwięku.Tyczy się to niektórych kawałków.Nie wiem o co chodzi.Część kawałków w mp3 mam z iTunes a część z oryginalnych płyt.Dla porównania na drugim kanale tego nie mam.Przejrzałem całą dokumentację,przeinstalowałem sterowniki i dalej to samo.Zamieniałem płyty z kodem czasowym,zmieniłem okablowanie od odtwarzacza do DVSa i od DVSa do miksera - nic to nie dało.Próbowałem przekodowywać mp3 do innego bitrate itp ale bez skutecznie.Mój mikser to DDM4000 a playery to RMP 2.5 alpha.Spin 2+ pracuje pod kontrolą Windows 7 x64.Czy ktoś miał podobną sytuację i by był w stanie pomóc?Czy zależy do od bitrate albo od DRM?
    Prosiłbym o pomoc:)
    Szefxxx:)

EDIT:

Okazało się że miałem yellow bangla w device managerze na Reloop Spin(mimo iz z poziomu instalatora instalują się poprawnie a po installce był reboot).Załadowanie driverów z palca z określonej lokacji na dysku fixuje ten problem;)