Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz, CD i głośniki do świetlicy w pensjonacie.

26 Gru 2011 11:26 866 2
  • Poziom 9  
    Witam,
    szanowni forumowicze, przeczytałem kilkanaście tematów na tym forum odnośnie doboru sprzętu i mam straszny mętlik w głowie. Proszę o poradę.

Potrzebuję nagłośnić salkę świetlicową w pensjonacie gdzie dzieci mają zajęcia i dyskoteki. Dla takich użytkowników przede wszystkim ważne jest żeby było głośno i dynamicznie. Dźwięk musi być czysty, ale nie musi być kryształ. Salka ma jakieś 50-60m2.

Potrzebuję sprzęt niedrogi do odtwarzania CD i mp3. Tak naprawdę myślałem o jakimś kilkuletnim amplitunerze od kina domowego, które ktoś sprzedaje, bo kupił nowszy model. Do tego CD i dwie kolumny. W przyszłości subwoofer. Dobrze kombinuję?

Przeznaczam na to 1000-1300 pln. Jaką moc powinien mieć wzmacniacz? Jaką mocą powinny dysponować kolumny, żeby odkręcone na max głośności nie wyzionęły ducha? Jakieś konkretne propozycje modeli wzmacniaczy i głośników mile widziane.

Będę wdzięczny za sugestie i podpowiedzi. A może ktoś z Was ma coś takiego do sprzedania?
  • Poziom 17  
    Co do wzmacniaczy przy takim budżecie to musze polecić firme TECHNICS (sprzęty starszej daty) można je odkupić na giełdach. Bardzo fajne sprzęty a co najważniejsze ich moc napisana na tabliczce znamionowej faktycznie istnieje a nie jest to jakiś wymysł.