Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny do 300zł do pokoju 14mkw.

26 Gru 2011 12:27 1017 8
  • Uczeń
    Witam wszystkich forumowiczów.
    Zakładam temat dla kolegi z klasy ponieważ chce kupić jakieś kolumny do 300zł.
    Pokój 14mkw , słucha rocka , popu i ogólnie elektro .
    Jakie kolumny by spełniły jego oczekiwania ? Myślałem nad alton 80 albo 70 ? Co wy na to ? a może jakieś altusy ?
  • Poziom 41  
    Altusy to buczypudła. Alton już lepiej ale na taki metraż i przy takiej muzyce jeszcze lepiej sprawdzą się Mildtony.
  • Uczeń
    Mildtony 70 ? Znalazłem takie aukcja nr 2019231302
  • Poziom 16  
    Tonsil Perfect 150?

Sam osobiście używam w pokoju 12m² i jestem z nich bardzo zadowolony. A ten Twój kolega ma już jakiś wzmacniacz do tych "nowych" kolumn czy dopiero będzie chciał kupić?
  • Uczeń
    Na razie chce kolumny a potem będzie składał na wzmacniacz .
  • Poziom 16  
    Na co mu kolumny jak nie będzie miał ich do czego podpiąć?
  • Uczeń
    Na raz nie ma tyle kasy, ja mam amatora 3 to prawdopodobnie będą pod tym amatorem z miesiąc chodzić . Bo przecież do takich kolumn to wystarczy wzmacniacz 60wat rms?

Dodano po 1 [minuty]:

I złoży kasę tak jak mówię z miesiąc góra dwa i kupi wzmak lepszy a amatora odsprzeda albo sobie zostawi.

Dodano po 1 [minuty]:

Więc jak podałem Mildtony 70 z aukcji którą podałem wyżej nadadzą się dla niego? Wiecie może jak jest z basem w tych oto kolumnach ?
    Pozdrawiam
  • Moderator
    Wyglądają na dobrze zregenerowane.
    bocha6655 napisał:
    Wiecie może jak jest z basem w tych oto kolumnach ?

Jest przyjemny i według mnie jest go w sam raz.
    bocha6655 napisał:
    Bo przecież do takich kolumn to wystarczy wzmacniacz 60wat rms?

Od 20 do 80 W będzie odpowiedni.
  • Uczeń
    Dzięki koledzy za odpowiedz:-)
    Jak zbierze kase na wzmacniacz to odświeże temat z pytaniem o wzmacniacz:-) Dziękuję i pozdrawiam:-) Wszystkiego dobrego w nowym roku .

Dodano po 12 [minuty]:

Więc śmiało polece mu sprawdzony polski sprzęt:-) sam posiadam radmorka 5102-TE , mam też subik na " kameleonie" i teraz będę kupował tylko polski sprzęt. Od razu wiedziałem że nie mogę dopuścić by naciął się na jakieś chińczyki typu Vk. Sam się parę lat temu na to naciałem i 200zł poszło w plecy.