Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telefon z dlugo działającą bateria.

26 Gru 2011 13:17 7541 9
  • Poziom 17  
    Witam poszukuje jakiegoś telefonu który trzyma w miarę długo baterie. Chodzi mi o telefon mały, jakiś tam kolorowy wyświetlacz, musi mieć budzik klawiatura standard. Nie musi mieć karty pamięci, aparatu, internetu, itp. Na forach jakie sprawdzałem są same takie bardzo stare telefony podane. Z nowszych podają nokie e52 lecz dla mnie trochę droga i niepotrzebne bajery. Ostatnio miałem sagema my501x i nawet nawet był tylko że bateria tam była z noki z wadliwej serii i po prostu telefon się popsuł. Jak ten telefon trzymał z orginalną baterią? Bo telefon jest mały i ogólnie podoba mi się. Proszę o opinie na temat jakiś podobnych wielkością telefonów w których bateria długo trzyma jak i tego sagema.
    Ps. Jeżeli temat nie w tym dziale to proszę o przeniesienie do odpowiedniego. Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Zapomniałem dodać że telefon tak do 200zł i nie musi być niezniszczalny. Nie rzucam im o ziemie itp. Normalnie użytkuje telefony.
  • Poziom 27  
    Może któryś z samsungów solid ? Bez problemu znajdziesz w tych pieniądzach i spełnia twoje wymagania. Nokia 6650d też spełnia twoje wymagania. Chodzi oczywiście o telefony używane.
  • Poziom 14  
    Nokia 1600. Mam jedna jak chcesz :) Tani dobry telefon do 40zł.
  • Poziom 33  
    Z tego co mi wiadomo, najdłużej trzyma bateria w samsung solid 2730, czy 2370 - jest 2 i jestem na tel - nie chce mi się sprawdzać ;P bateria w tym tel trzyma po około 2-3 tygodnie, telefon jest praktycznie niezniszczalny. Cena nieznacznie przekracza Twój budżet, ale wydaje mi się, że warto szarpnąć się trochę :)
  • Poziom 13  
    pitrala1 napisał:
    Z tego co mi wiadomo, najdłużej trzyma bateria w samsung solid 2730, czy 2370 - jest 2 i jestem na tel - nie chce mi się sprawdzać ;P bateria w tym tel trzyma po około 2-3 tygodnie, telefon jest praktycznie niezniszczalny. Cena nieznacznie przekracza Twój budżet, ale wydaje mi się, że warto szarpnąć się trochę :)

http://www.solid.samsung.pl/artykuly/porownanie_telefonow.html

Tak, E2370.
  • Poziom 35  
    Wspominane samsungi trzymają długo, z serii na dwa simy nokia x1-01 ok tygodnia, zależy jak użytkujesz.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 17  
    Dziekuje wszystkim za wypowiedzenie się. Wszyscy mi pomogliście. Zdecydowałem się na tego Samsunga e2370. Myślę że będe zadowolony. Pozdrawiam i Temat zamykam