Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio VW GAMMA + zmieniarka MCD30 kom. No cd changer

matiplettenberg 26 Gru 2011 18:42 3183 1
  • #1 26 Gru 2011 18:42
    matiplettenberg
    Poziom 15  

Witam posiadam VW Bora w którym jest fabryczne radio VW GAMMA, dostałem zmieniarkę płyt 6CD + oryginalny kabel. Po podłączeniu zmieniarki klikam w radiu CD i pojawia się komunikat NO CD CHANGER, W oprogramowaniu Vag mam komunikat o błędzie 00855 - brak zmieniarki. Tak jakby radio nie widziało zmieniarki choć prąd z radia do zmieniarki idzie bo mechanizm wyjmowania pakietu na płyty działa, nie działa przełączanie płyt.Czy trzeba adoptować w komputerze czy ta zmieniarka nie jest kompatybilna z VW BETA.
    Pozdrawiam

0 1
  • #2 28 Gru 2011 12:30
    matiplettenberg
    Poziom 15  

matiplettenberg napisał:
    Witam posiadam VW Bora w którym jest fabryczne radio VW GAMMA, dostałem zmieniarkę płyt 6CD + oryginalny kabel. Po podłączeniu zmieniarki klikam w radiu CD i pojawia się komunikat NO CD CHANGER, W oprogramowaniu Vag mam komunikat o błędzie 00855 - brak zmieniarki. Tak jakby radio nie widziało zmieniarki choć prąd z radia do zmieniarki idzie bo mechanizm wyjmowania pakietu na płyty działa, nie działa przełączanie płyt.Czy trzeba adoptować w komputerze czy ta zmieniarka nie jest kompatybilna z VW BETA.
    Pozdrawiam

Z tego co nieoficjalnie się dowiedziałem zmieniarka Grundig ma inne oprogramowanie choć kostka ta sama i wtyk pasuje to oprogramowanie radia nie współgra z oprogramowaniem zmieniarki.
    Pozdrawiam

0
  Szukaj w 5mln produktów