Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Monitor się wyłącza podczas surfowania po necie

26 Gru 2011 20:23 1288 4
  • Poziom 8  
    Witam

Witam od pewnego czasu dręczy mnie pewien problem. Gdy przeglądam internet i nie ma tu różnicy czy to mozilla czy google chrome, komputer dziwnie się zachowuje. Objawia się to wyłączeniem monitora, wszystkie dźwięki z komputera znikają ale sama jednostka centralna wygląda na włączoną. Klikam reset i komputer chodzi jak dawniej. Zaznaczam że dzieje się to tylko i wyłącznie podczas przeglądania internetu. Gdy komputer chodzi na pulpicie wszystko jest ok. Nie sądzę aby był to problem zasilacza ponieważ gdy gram w gry typu Battlefield 3, Gta 4 z ustawieniami wysokimi albo maksymalnymi nawet kilka godzin i wszystko jest ok, zero resów, bsodów i zwiech. Komputer chodzi stabilnie i nic mu nie jest. Nawet ostatnio testowałem kilka razy po kilka godzin komputer programem OCCT w celu sprawdzenia stabilności i napięcia były stałe bez żadnych skoków. Mój komputer posiada 8 Gb ram firmy exceleram, procesor amd phenom II x4 955 BE, gigabyte gtx 460 se, temp procka w stresie 56 stopni, grafika w stresie ok 65, dysk i mobo po 30 stopni mają.
  • Poziom 35  
    Podaj model płyty głównej. Być może Cool 'n' Quiet powoduje zawieszenie komputera.
    Przeskanuj komputer programem antywirusowym. Masz jakiś ? Jaki ? Wykonaj skan programem Combofix.
  • Poziom 8  
    dodam jeszcze że dostałem się do komputer sprawdziłem kondensatorki na zasilaczu, oraz obejrzałem płytę główną tam sprawdziłem czy nie ma uszkodzonych kondensatorków lub ciemnych nalotów na płytce. I nie zauważyłem nic niepokojącego wszystko wygląda na sprawne. Dodam jeszcze że komputer jest nowy ma niecałe 2 miesiące