Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Passat Golf 98-2004r. Wyłączenie kontrolki immo 1.9 TDi 130KM

26 Gru 2011 22:39 5971 7
  • Poziom 22  
    Witam jak można wyłączyć kontrolkę immo. Chodzi o kontrolkę z kluczem. Golf MK4, jak w temacie.
    Czy można tego dokonać z poziomu Vagcoma, przez np. adaptacje w którymś bloku?
    Czy jest to mozliwe tylko przez mechaniczną ingerencje w licznik, czy w okablowanie.
  • Poziom 22  
    Już nic chodzi tylko o kontrolkę.
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    Tylko ingerencja w licznik.
  • Warunkowo odblokowany
    nieprawda
    miałem taki przypadek i to ogarnąłem. a zrobiłem to tak. wyjałem bezpiecznik nr 11 włączyłem zapłon i wyłaczyłem. nastepnie włozyłem ten bezpiecznik i vag commanderem 2.5dodałem kluczyki i po sprawie .a druga sprawa sprawdz login w licznika to moze tez miec wpływ.nie gwarantuje ze zadziała u ciebie ale u mnie to załatwiło sprawe
  • Poziom 27  
    fazior dodanie kluczyka to jedno a wyłączenie kontrolki immo to tez co innego,można ja odłączyć poprzez ingerencje w licznik tylko.
  • Warunkowo odblokowany
    jakis pajac i naciagacz co sie gówno zna podał moja wypowiedz do moderatoraza to ze mam racje
    Moderowany przez robokop:

Sam jesteś pajac i naciągacz, w dodatku słabo piśmienny jak widać. Co ma dodawanie kluczyka do świecącej kontrolki przy zdeaktywowanym immo? Jeszcze raz napiszesz coś w tym tonie, to wylecisz z tego forum. A teraz proszę poprawić swój post powyżej - zdania zaczynamy z wielkiej litery, używamy polskich znaków diakrytycznych.

• Poziom 22  
    Powiem tylko tyle, że zależy to od rocznika. Ale raczej tak jak koledzy podpowiadają powyżej. Najlepiej jednak (i chyba najłatwiej) to naprawić tak jak fabryka przewidziała. Zamykam i pozdrawiam.