Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thunderbird skasował wszystkie odebrane wiadomości

Grucus 27 Gru 2011 02:02 3139 0
    Grucus
    Poziom 12  
    Witam,
    Po usunięciu ze skrzynki odbiorczej kilku wiadomości w Thunderbirdzie ze skrzynki odbiorczej zniknęły wszystkie wiadomości! W koszu wylądowały tylko te 2-3, które usunąłem. Zawartość skrzynki odbiorczej zniknęła bezpowrotnie. Plik "inbox" dla tego konta ma zerowy rozmiar, czyli wygląda na to, że Thunderbird po prostu usunął całą zawartość. Ktoś się z czymś takim spotkał? Istnieje możliwość odzyskania poprzedniej wersji pliku? Jak wygląda zapisanie nowego pliku ze skrzynką? Jeśli jest to zapisanie nowego pliku i następnie skasowanie starego, to czym odzyskać starą wersję? Sprawdziłem kilkoma programami do odzyskiwania danych i wszystkie widzą tylko istniejący pusty plik. Straciłem kilkanaście ważnych wiadomości:/ Program do odzyskiwania wiadomości pocztowych bezpośrednio z dysku/obrazu? Istnieje coś takiego w ogóle? Bo Thunderbird chyba zapisuje wiadomości na dysku w jakiś unormowany sposób (podejrzałem inne pliki 'inbox' i częściowo są to zwykłe ASCII i HTML). Zastanawiam się nad rozgrzebaniem obrazu partycji edytorem binarnym w poszukiwaniu właśnie jakiś elementów ASCII zawierających fragmenty wiadomości, ale z tym będzie zabawy od groma, ktoś ma może lepszy pomysł?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.