Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestr - wyświetlanie na laptopie czy monitorze ?

iksigrek 27 Gru 2011 09:27 876 2
  • #1 27 Gru 2011 09:27
    iksigrek
    Poziom 14  

Witam.

Szukam miejsca w rejestrze gdzie mogę przełączyć domyślne wyświetlanie na ekran laptopa na wyjście obrazu przez D-Sub. Do tej pory wszystko działało, niestety po odłączeniu kompa - obraz wyświetla się tylko na wyświetlaczu laptopa, który jest totalnie zmiażdżony. Nie mam jak przełączyć wyświetlania nawet skrótami klawiaturowymi. Jednak zanim komp wejdzie do windy, lub w trybie awaryjnym wszystko jest ok i obraz idzie na monitor podłączony przez D-Sub domyślnie. Sęk w tym, że tryb awaryjny nie oferuje wyboru przełączania wyświetlania (drugi monitor we właściwościach ekranu). Tak więc w którym miejscu mogę ustawić domyślne wyświetlania w Win Xp na wyjście VGA zamiast wyświetlacz ?

0 2
  • #2 27 Gru 2011 09:34
    447988
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 27 Gru 2011 09:40
    iksigrek
    Poziom 14  

Mam, ale właśnie z jakiegoś dziwnego powodu system przestał reagować na tę kombinację, natomiast na wyłączanie wyświetlacza z Fn reaguje (więc przyciski ctrl i fn nawet jak by mogły, to nie są przemienione). Chyba udało mi się cudem jakimś (chyba) dołączyć drugi monitor we właściwościach ekranu dzięki skrótom i dosłownie centymetrowi w miarę widocznego ekranu, ale więcej nie mogę zdziałać. Komp to Acer Extensa 5220. Jak by się dało przez rejestr, to ustawiłbym to w trybie awaryjnym, albo przez jakąś boot płytkę..

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo