Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lenovo Y530 - k這pot ze sterownikiem Bluetooth

Grecja 28 Dec 2011 12:41 5882 4
    Grecja
    Level 9  
    Witam. Niedawno przeinstalowa豉m system z Visty na Windows 7. 圭i庵n窸am sterownik do Bluetooth pod ten system, ale podczas instalacji wyskakuje mi komunikat "Nie wykryto 瘸dnego urz康zenia Bluetooth. Aby kontynuowa instalacj, nale篡 upewni si, 瞠 urz康zenie Bluetooth jest prawid這wo pod陰czone"

Kto wie jak mam zainstalowa ten sterownik? :|
    Vogelek23
    Level 34  
    Grecja wrote:
    Kto wie jak mam zainstalowa ten sterownik?
    A czy bluetooth nie jest w tym modelu za陰czany tym samym w陰cznikiem (skr鏒em klawiszowym), co WiFi?
    Czy WiFi dzia豉 prawid這wo?
    Grecja
    Level 9  
    WiFi jest ca造 czas w陰czone i chodzi prawid這wo ("zasuwka" z boku komputera). Jest jeszcze kombinacja klawiszy Fn+F5 jednak nic si nie pokazuje (ikona z komputerem daj帷ym sygna).
    marek790524
    Level 16  
    Kupi貫m w豉郾ie takiego laptopa, po instalacji windows 7 64 bit nie wyskakuj powiadomienia z u篡wania klawiszy funkcyjnych i nie dzia豉 cz窷 dotykowa przycisk闚 nad klawiatur, sterowniki ze strony lenovo. Zainstalowa貫m 32 bitow wersj i po instalacji zarz康zania energi wszystko dzia豉 i po naci郾i璚iu klawiszy Fn+F5 wyskakuje okienko w陰czenia 陰czno軼i bezprzewodowej gdzie wi-fi jest w陰czone ale bluetooth trzeba zaznaczy i dopiero wtedy zainstaluje sterowniki bo wcze郾iej by wy陰czony i go nie wykrywa. Tak瞠 za pomoc klawiszy funkcyjnych w陰czy najpierw urz康zenie bluetooth, nie wiem czy innym sposobem da si w陰czy ale na 64bit by problem.
    pfpp
    Level 2  
    P騧no odpowiadam , ale mo瞠 komu to pomo瞠. Na r騜nych forach pomoc jest podobno reset biosu. Nic bardziej mylnego. Mam Win 7 64-bit i r闚nie system nie m鏬 znale潭 urz康zenia bluetooth. Dla Lenovo IdeaPad Y530 recepta jest prosta: instalacja programu Lenovo Energy Management, kt鏎y umo磧iwia w陰czenie zar闚no bluetooth jak i wifi. Oczywi軼ie jest dost瘼ny dla ww systemu na stronach ze sterownikami.