Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder stb nie wyszukuje wszystkich kanałów.

miszep 28 Gru 2011 15:54 5967 7
  • #1 28 Gru 2011 15:54
    miszep
    Poziom 10  

Witam chciałbym przedstawić swój problem i mam nadzieję że pomożecie mi go rozwiązać . Więc do rzeczy, kupiłem dekoder STB mam w domu dwa tv jeden na pierwszym piętrze drugi na drugim. Zainstalowałem dekoder na pierwszym piętrze i wszystko było ok wyszukiwało 15 kanałów i kanały radiowe. Teraz gdy zainstalowałem go na drugim piętrze wyszukuje tylko 7 kanałów. Co może być przyczyna tego? Dodam że posiadam antenę kierunkową i zasilacz do anteny znajduje się na drugim piętrze czy to moze mieć związek w tej sprawie? Antena jest jedna i jeden zasilacz. Proszę o pomoc.

0 7
  • #2 28 Gru 2011 15:59
    grzedrys
    Poziom 7  

im więcej odbiorników na linij każdy z kolei zabiera sygnał wiec Pierwszy kanał zabiera sygnał na rzecz drugiego pierwszy oraz drugi na rzecz trzeciego wiec kiedy masz na linij np 4gniazdko z kolei będzie gorszy sygnał niż na wcześniejszych rozwiązanie to wzmacniacz sygnału bądź antena na każdy tv :) Pozdrawiam

Przypominam, że na tym forum obowiązują zasady poprawnej pisowni. Regulamin pkt 3.1.13, pkt 3.3. [lamer.]

0
  • #3 28 Gru 2011 16:17
    miszep
    Poziom 10  

A czy jest jakieś rozwiązanie żeby chodziło wszystko na tym drugim tv ?

0
  • #4 28 Gru 2011 16:19
    grzedrys
    Poziom 7  

zamontowanie wzmacniacza sygnału przy telewizorze

0
  • #5 28 Gru 2011 16:22
    miszep
    Poziom 10  

mam zasilacz przy antenie

Jak rozpoczynamy i kończymy zdanie?
    [_P_]

0
  • #7 30 Gru 2011 12:03
    miszep
    Poziom 10  

Rozwiązałem problem . Zmieniłem telewizor i wszystko wyszukuje jednak niektóre kanały takie jak polsat, tvn itp. przerywają co może być przyczyną tego? A i co mogło sie stać temu telewizorowi który nie odbierał wszystkich kanałów?

Regulamin pkt 3.3 .
    3.3. Użytkownik zobowiązany jest niezwłocznie wykonać polecenia moderatora.
    [SP5ANJ]

0
  • #8 30 Gru 2011 21:01
    matis057
    Poziom 33  

Zbyt słaby sygnał i telewizor go dobrze nie "chwyta". Po prostu jest za mało czuła głowica.

0