Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Radio samochodowe Alpine CDE-113BT .Czy radio godne uwagi?

Muchozik 28 Dec 2011 16:17 5470 8
    Muchozik
    Level 9  
    Witam. Chciałbym kupić radio do auta. Znalazłem w ofercie radio Alpine CDE-113BT za 460zł. Co o tym sądzicie czy radio jest warte swojej ceny? Czy macie może jakie propozycje w podobnej cenie?
    Muchozik
    Level 9  
    Czyli radia Alpine z serii CDA sa ogolnie lepsze niz CDE ?
    AC230V
    Level 20  
    Owszem, wersja CDA jest o wiele lepsza od CDE, lepszą jakość dźwięku mają i wytrzymalsze procesory, a i ładniejsze są :)
    Muchozik
    Level 9  
    Dla mnie w tym momencie wygląd ,ponieważ mam plany dalczej rozbudowy nagłośnienia w moim aucie. A jednostka sterująca jest ważnym elementem nagłośnienia. Jaki w takim razie proponowali byście model radia za okolo 500 zł?
    qstosz
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Nowe czy używane?

Jakie preferencje?
    Muchozik
    Level 9  
    Raczej wolał bym nowe aczkolwiek używane tez wchodzi w grę. Chciałbym aby radi było wyposażone w USB oraz CD oraz aby byłs moźliwość podłączenia przynajmniej 2 wzmacniaczy.
    Muchozik
    Level 9  
    Przeszukując różne oferty z radiami zainteresowało mnie radio Sony CDX-GT828U oraz Sony GT929U. Potrafi mi ktoś powiedzieć jak się sprawują te radia?
    ganji
    Level 17  
    Taniej są clariony cz201. godne uwagi. USB, ipod simplemode, cd/mp3. 2 wyjścia wzmacniacza. I dużo ustawień dźwięku. Polecam, bo posiadam i sobie chwalę.
    Grzesiek855
    Level 9  
    Według mnie cena jest dosyć rozsądna i parametry radyjka przyzwoite więc BIERZ!