Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ketron x1 gdzie kupić kabel do podłączenia i style

roberto740 28 Dec 2011 19:19 3872 9
 • #1
  roberto740
  Level 13  
  Witam serdecznie.Kupiłem ketrona x 1 i chciał bym go podłączyć pod komputer ale nigdzie nie mogę znaleźć kabla.Jeśli ktoś mógł by mi pomóc to proszę o linka,a druga sprawa to taka,że szukam dobrych styli,a nie mogę znaleźć pod ten instrument(chodzi o style pod utwory) jeśli ktoś ma ochotę porozmawiać to mój nr gg 10383417
 • #2
  roberto740
  Level 13  
  nikt nie potrafi mi pomóc?
 • #3
  stz3
  Level 20  
  Musisz zadać konkretne pytanie, a nie ogólnikowo. Jaki kabel i do czego pod komputer. Pytanie jest mało precyzyjne. Jak nie wiesz jak nazwać wtyczki czy gniazda to wklej fotki. To jest tak jakbyś poszedł na stację paliw i poprosił o olej do samochodu nie podając żadnych szczegółów poza tym.
 • #4
  G36
  Level 13  
  Poszukaj na allego gościa ze sprzętem ketrona z Krapkowic, zadzwoń i zapytaj o przewód
 • #7
  roberto740
  Level 13  
  Nie wiem czy mam rację, ale ilość pinów porównując zdjęcia jak by się nie zgadzała,ale dziękuje.
 • #8
  roberto740
  Level 13  
  G36 dzwoniłem tam cena powala, bo aż 100 zł-nie dam rady sprostać finansowo:(
 • #10
  Sprocket01
  Level 1  
  Mam ketrona x1 i nie mogę sobie poradzić z podłączeniem go z komputerem. Posiadam kabel z powyższych postów, lecz nie widzi go po podłączeniu komputer. Pobrałem jakiś program ketronft.exe ze strony włoskiej producenta lecz po poleceniu conect zawiesza się i instrument i komp. Wyłączając instrument lub kabel wszystko wraca do normy. Oczywiście w ustawieniach midi urządzenia zaznaczam PC. Nie wiem jak pozostałe przyciski ustawić. Mam problem z HD instrumentu - raz podczas wczytywania coś się stało i dysk nie przyjmuje formy zapisu w ogóle (czy to Song record czy też z kopiowanej dyskietki, nie działa również funkcja scandisk czy repair (zawiesza się w jakims momencie cały instrument). Kupiłem również kabel usb midi - podłączam na różne sposoby lecz nie mam komunikacji z komputerem. Chcę zgrać z dysku instrumentu midi które tam są lub wgrać z kompa do instrumentu może się uda zapisać na HD Ketrona. Lecz moje wysiłki są na nic. Może ktoś posiada program inny aby można się było z komputerem połączyć. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Do Krapkowic mam daleko i wysyłka mnie wyniesie powyżej dwóch stów plus zapłata za usługę.