Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Telewizja satelitarna - co wybrać i czy dekoder N-ki ma kanały cyfry+?

28 Gru 2011 19:57 2713 11
  • Poziom 12  
    Witam szanownych użytkowników elektrody .

Mam dylemat w sprawie wyboru telewizji satelitarnej . Obecnie mam Cyfrę Plus i nie jestem z niej zadowolony . Mają drogie pakiety i bardzo stare i nie dobre dekodery . Chciałbym się przerzucić na coś innego . Na stronie Cyfrowego Polsatu jest bardzo trudno wszystko rozgryść i nie mogę się połapać . Natomiast wszedłem na stronę N-ki i mają ciekawą ofertę All Inclusive za 49 zł 85 polskich kanałów w tym 22 w HD. Do tej pory nie miałem HD więc interesująca oferta . Czy opłaca się to brać ?

Jeszcze jedno . Otóż chodzi o dekoder .
    Jest Nbox za 0 zł i z tego co się orientuje to ,chyba na własność . Czy on ma ładne menu ? Macie jakieś doświadczenia z nim ? Oglądałem filmik na YouTube i różni ludzie mają na liście kanałów nawet Canal+ . Czy to jest w pakiecie ,czy natomiast trzeba coś wgrać do tego dekodera .

Podaje linka do filmu :
    http://www.youtube.com/watch?v=4U4HR7srdSU
    (PROSZĘ ADMINISTRATORÓW O NIE USUWANIE LINKU ,ANI TEGO POSTU . JEST TO DLA MNIE BARDZO WAŻNE , NIE WIEDZIAŁEM W JAKIEJ KATEGORII UMIEŚCIĆ ,ALE CHYBA TA POWINNA BYĆ ODPOWIEDNIA)
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Zmień dekoder na HD w Cyfrze...
    Wybór takiej czy innej oferty operatora to kwestia gustu, każdy ma inne wymagania...
    Ten dekoder z filmiku ma oprogramowanie alternatywne, nie osiągalne w "N"...
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Menu nie musi być ładne - lepiej żeby było funkcjonalne.
    Żeby w pełni cieszyć się programami HD należy mieć telewizor full HD.
    W ofercie "enki" nie ma Canal+ - może być na liście programów, bo lista pobiera się z satelity ale nie będzie odbierany - w takim przypadku musiałbyś mieć Cyfrę+.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    matis057 napisał:

W ofercie "enki" nie ma Canal+ - może być na liście programów, bo lista pobiera się z satelity ale nie będzie odbierany - w takim przypadku musiałbyś mieć Cyfrę+.

Może kolega nie pisać bzdur...
  • Poziom 12  
    To dlaczego u niego odbiera . Na stronie internetowej pisze ze jest rowniez dekoder z dvb-t . czy on bedzie lepszy ? bo tamten jest troszke stary . A co do KIEROWCA_VW to nie pozostane w c+ bo ich oferta nie jest dla mnie korzystna i już raz mnie wykiwali przy przedłużaniu umowy .

Proszę o odpowiedzi

To przepraszam . Jest Canal+ ,czy jednak nie ma ? Bo trochę nie rozumiem
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Zostaniesz w C+ czy przejdziesz do N nic nie zmieni - i tak będziesz docelowo abonentem Cyfry+ (połączenie tych platform)
    W N nie ma Canal +...
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    KIEROWCA_VW napisał:
    Może kolega nie pisać bzdur...

Może mało w życiu widziałem, ale na 100% wiem, że lista może być pobierana z satelity i wtedy chcąc czy nie chcąc to C+ będzie na liście - tylko zakodowane.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Lista pobierana jest "z nieba" - to fakt, ale w żadnym dekoderze z ofertą telewizji "N" ( a o tym tu mowa) nie ma programu Canal + i tym samym nie ma go na liście...

Lista i menu widoczne na tym filmiku pochodzi z dekodera, który wcześniej pracował jako terminal "N", a obecnie ze zmienionym oprogramowaniem (linux ) może pracować z np kartą Cyfry +, stąd odbiór wspomnianego programu Canal +...
  • Poziom 12  
    Dziękuje koledzy za informacje . A jaki dekoder wybrać?
  • Poziom 12  
    Witam jeszcze raz .
    Może ktoś brał z was pakiet All Inclusive ?
    Na stronie N-ki jest napisane ,że aktywacja przez internet jest tańsza i ,że umowa jest na krótszy okres . Jak to będzie w punkcie sprzedaży ,bo chcę wziąść ten pakiet i dekoder HD z DVB-T . Proszę o szybkie odpowiedzi.

Nie zakładam nowego postu ,żeby nie śmiecić forum .

Dodano po 24 [minuty]:

Przepraszam nie All Inclusive ,tylko Last Minute
  • Pomocny post
    Poziom 9  
    Ja telewizje"n" mam juz ponad rok płacę 49 zł miesięcznie jestem nawet zadowolony oprucz tego ze nie ma polsatu sport (lubię siatkówkę) jest normalny i wogóle na szczęście jest polsat sport news. Mi sie wydaje że ta telewizja jest spoko czasami płace po terminie ale i tak oni nie dodają kary (chyba że po zakończeniu umowy) generalnie jest dobra

Popraw pisownię/ znaki/ raport!
    PW
    [_P_]
  • Poziom 12  
    a ile placiles za aktywacje i na jaki okres masz umowe??

Dodano po 1 [minuty]:

A czy korzystasz z internetu na tym dekoderze . Są dedykowane strony www . Jakie to są te strony ?