Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark 50.3 jaką trasę wybrać

daro80103 28 Gru 2011 21:17 2951 2
  • #1 28 Gru 2011 21:17
    daro80103
    Poziom 14  

Witam, proszę o pomoc bo sprawdzałem i mam takie opcje i niewiem co wybrać:

- trasa najszybsza (ta opcja pewnie skrótami po dziurach)
    - trasa najkrótsza (poprowadziła mnie nie najkrótszą bo jak wracałem liczyłem kilometry i ta co jeżdze normalnie po mieście w dane miejsce jest jeszcze krótsza)
    - trasa terenowa 4x4 (ta odpada bo niemam auta terenowego)
    - trasa piesza (też odpada bo korzystam z auta a nie z nóg)
    - trasa na azymut (niewiem o co chodzi)
    - trasa użytkownika (nie wiem o co chodzi i jak dostosować)

w zaawansowanych (pomijanie dróg zaznaczyłem aby pomijała) drogi płatne, autostrady, drogi gruntowe, promy natomiast zaznaczyłem aby prowadziła drogami z ograniczeniami (nie wiem jakie to) oraz drogi ekspresowe.

I jak ustawić żeby nie prowadziła takimi drogami bez asfaltu, ostatnio mnie poprowadziła po skrócie w mieście po "płytach budowlanych"

Może ktoś napisze jak ma u siebie ustawione, nie mam takiej opcji jak w poprzedniej nawigacji czyli opcji trasa zoptymalizowana bo pamiętam ze na tym ustawieniu najlepiej mi się jeździło.

Z góry dzięki za pomoc.

PS. Mapę zaktualizowałem do najnowszej ze strony Larkmaps.pl

Szukałem podobnego tematu ale nic mi nie znalazło.

Szukano: jaka trase wybrac lark
    Nie znaleziono tematów ani postów pasujących do Twoich kryteriów.

• #2 28 Gru 2011 21:26
    jannaszek
    Poziom 39  

Trasa najszybsza omija wszelkie dziury i płyty budowlane ( chyba że jest remont) i prowadzi asfaltem, autostradami, płatnymi.
    Na Polskę, polecam Kupić i zainstalować Igo 8 lub Igo primo i mapy teleatlas.

Ty posiadasz zdaje się mapy Navteq, a to zapowiada wiele dziwnych niespodzianek, przynajmniej w Polsce.

• #3 28 Gru 2011 22:41
    daro80103
    Poziom 14  

Obecnie tutaj mam darmową aktualizację na pół roku więc po co mam płacić, więc proszę tylko o pomoc w skonfigurowaniu ustawień mapy poprawnie i wsio ;)

Dodano po 12 [minuty]:

...a po drugie nie chcę nic grzebać z plikami, bawić się w odblokowania itd chyba że to chodzi bez odblokowania ta iGo które wymieniłeś, to poproszę jakiegoś tutka jak to wgrać, bo w zestawie nie było karty pamięci a chyba będzie potrzebna?

Dodano po 2 [minuty]:

posiadam tą wersję obecnie na urządzeniu:
    - Najnowsza wersja Lark Map 1.5, 01.10.2010
    czyli najnowszą.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME