Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung ML-1675 pogrubione polskie znaki

Adaqs 28 Gru 2011 23:23 2530 2
  • #1 28 Gru 2011 23:23
    Adaqs
    Poziom 2  

Od miesiąca zmagam się z problemem błędnego drukowania polskich znaków przez drukarkę ML-1675. Od samego początku drukarka prawidłowo instalowana w systemach Windows XP i Windows 7 (na 5 różnych komputerach) polskie litery drukuje lekko pogrubione. Nie ważne jakie polskie fonty (np. Times New Roman, Arial) i jaki program (Word, Corel) efekt po wydrukowaniu jest taki sam. Drukarkę wysłałem do serwisu Samsunga i muszę przyznać, że ekspresowo do mnie wróciła z informacją, że nie stwierdzono żadnej usterki. Sprawa jest bardzo dziwna bo na Linuksie, którego ostatnio zainstalowałem na mojej drugiej partycji wszystko działa ok.
    Nie wiem co dalej robić z tym tematem. Proszę o info czy ktoś miał podobne zachowania tego sprzętu.

0 2
  • #2 29 Gru 2011 09:42
    mickpr
    Poziom 39  

Spróbuj ustawić drukowanie czcionek w postaci graficznej (gdzieś w ustawieniach drukarki).

0
  • #3 29 Gru 2011 11:07
    Adaqs
    Poziom 2  

Dzięki za podpowiedź. Ta drukarka niestety nie ma możliwości drukowania fontów w postaci graficznej. Przerabiałem już chyba wszystkie możliwe opcje z dostępnego menu. Zmieniałem również wersje sterownika. Pozostaje mi tylko wcześniej drukować dokumenty jako pdf-y i wówczas nie ma problemów z wyglądem polskich znaków.

0