Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wouxun KG-699E VHF zmiana trybów pracy i programowanie częstotliwości.

29 Gru 2011 00:23 3315 4
  • Poziom 15  
    Witam, testuje pożyczonego Woxuna KG 699E VHF/2m. Kumpel dostał od kumpla, woxun przeleżał w kartoniku itd, a wspominam o tym, żeby nie było zbędnej dyskusji w stylu ''spytaj tego od kogo pożyczyłeś''.

Są zaprogramowane prawidłowe częstotliwości, odbieram, skanuję czyli działa.

Układ na wyświetlaczu
    123.456 01
    234.567 02
    czyli
    częstotliwość (przykładowe cyfry,ale wiadomo o co chodzi) i 01/numer kanału.
    Gdy wciskam klawisze numeryczne nie wprowadza się nowa częstotliwość tylko zmienia się numer kanału po prawej stronie.

W Menu jest ustawione
    CB-MDF 27
    FREQ
    (moge zmieniać FREQ, NAME, CH).

CA-MDF 25
    FREQ
    (moge zmieniać FREQ, NAME, CH).

Szukałem w necie instrukcji w j.polskim do KG699E nie znalazłem.Jest dostępna instrukcja w j.polskim do KGUV2D ( wrzuciłem ją, może komuś sie przyda),czytałem i tam jest obsługa prostsza, 2 tryby:

1)FREQ (częstotliwość)
    2) CH (kanały) z 3 funkcjami:
    -CH/FREQ (częstotliwość i numer kanału)
    -CH (kanał)
    -NAME (nazwa).

Czy ktoś z Was posiada polską instrukcję do Woxuna KG 699E?
    Jak zmienić tryb na częstotliwość? Jak sie domyślam, musi byc tryb częstotliwość FREQ, żeby wpisywać z inne częstotliwości.

Wouxun KG-699E VHF zmiana trybów pracy i programowanie częstotliwości.
  • Poziom 16  
    Witam

Posiadam od roku ten model i jestem zadowolony :)
    To co teraz masz to pamięć radia , żeby przejść w tryb manual musisz włączając radio trzymać menu aż się całkowicie włączy :) To samo robisz jak chcesz przejść z manual w pamięć . Z polską instrukcją się nie spotkałem .

Pozdrawiam
    SQ3SHF
  • Poziom 15  
    Rozpracowałem, żeby zmienić tryb
    z
    123.456
    234.567

na
    123.456 01
    234.567 02

(i odwrotnie)

przy włączonym odbiorniku naciskamy najpierw Menu, a potem scan/*. Resztę operujemy Menu25, Menu27.

Można temat zamknąć.
  • Poziom 2  
    Witam
    wczoraj kupiłem Wouxun KG-699E oczywiście instrukcja w angiel. czy mógłby ktoś z kolegów mi wytłumaczyć po chłopsku jak to zrobić (temat jest wyżej) ale nic z tego nie łapie.
    Chodzi mi żeby na wyświetlaczu była czestotliwość i kanał, tak samo nie moge zaprogramowąć do pamięci wybranych czestotliwości.
    Z góry dzięki za pomoc
  • Poziom 15  
    koles43 napisałem wyzej. Zmiana trybów przez naciśnięcie na klawiaturze przycisków ''Menu'' i ''scan*''.
    Jeśli na ekranie
    123456 - to jest to tryb częstotliwości i w tym trybie programujesz do pamięci),

jeśli na ekranie 123456 01 to jest to tryb czestotliwości i kanału.