Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vito 112 CDI 2001 r brak świateł drogowych - schemat ?

29 Gru 2011 10:42 3428 4
  • Poziom 10  
    Witam
    Przekopałem trochę forum i google i każdy niby coś tam doradza to i owo ale niestety nie odnalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Mianowicie przestały po dłuższym postoju auta działać światła ""drogwe " długie" wszystkie inne działają jak należy, włącznik w kierownicy jest OK sprawdzony, co ciekawe jak pociąga się manetkę do siebie światła się zapalają ( tak żeby mrugnąć ), jednak nie mam zamiaru jeździć i trzymać jej cały czas.
    Może ktoś podpowie co może być tego przyczyną zapewne jakiś przekaźnik tylko który bo w mercedesie to jest kilka puszek z bezpiecznikami i przekaźnikami
    może posiada ktoś schemat elektryki tego auta przydało by się poprawić jeszcze kilka drobnych usterek.
  • Relpol przekaźniki
  • Spec od Mercedesów
    Niestety - przełącznik pod kierownicą jest dosyć słabym elementem w tym aucie i wydaje mi się, że to jednak on jest winny. Jak go sprawdzałeś?
    W obwodzie świateł nie ma przekaźników.
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 32  
    Potwierdzam , wyłącznik pod kierownicą, podróba-250zł, orginał 750zł.
  • Poziom 10  
    to nie przełącznik, a mianowice kostka z bezpiecznikami pod kierownicą oraz przekażniki przy bezpiecznikach pod fotelem kierowcy.
  • Poziom 14  
    przelacznik do naprawy przerabialem to kilka razy trzeba wylutowac ta czesc co wchodzi ciegna od wlacznika wsiatel przeczyscic styki i musi chodzic