Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam TV. Coś jak SAMSUNG UE 40D5500

Petros 29 Gru 2011 12:04 2621 6
  • #1 29 Gru 2011 12:04
    Petros
    Poziom 20  

Witam

Szukam telewizora dla znajomych.

-musi mieć dobrą jakość
    -dobra gwarancja
    -wbudowany odtwarzacz USB (do oglądania filmów z USB)
    -cena do 3400 zł
    - od 37 do 42 cale

Nie potrzebuje internetu na tv itp...

Myślałem nad SAMSUNG UE 40D5500 albo D6750. Jaka jest konkurencja dla niego? Co wybrać?

Jak na takim odbiorniku wyglądać będzie normalna telewizja kablowa/satelitarna. Co z proporcjami obrazu?
    Dzięki

Dodano po 43 [minuty]:

znalazłem taki test:
    http://www.tvtest.pl/samsung-ue40d6500-kontra-sony-kdl-40ex720/

zgodzicie się z opinią na temat samsunga?

• #3 30 Gru 2011 12:16
    intenso
    Poziom 38  

Ja mam Samsunga UE37D5500 i jestem z niego zadowolony z tego linku co podałeś mogę ci podpowiedzieć że
    - połapanie się w śrubkach które są do przykręcenia uchwytu i przymocowania tv do podstawy nie jest takie trudne jak piszą.śrubki są podobne do siebie tylko ze jedne są nagwintowane tradycyjnym gwintem a drugie są jak wkręty i nie jest to trudne żeby się połapać ze wkręty są do wkręcenia w tworzywo sztuczne,a nagwintowane śrubki do wkręcenia w gotowe nagwintowane otwory.(MOIM ZDANIE SZUKANIE MINUSA NA SILE)
    -montaż podstawy (uchwytu do podstawy) baaardzo łatwy
    -natomiast montaż całego tv do podstawy jest trochę uciążliwy z tego względu ze jedna osoba musi trzymać panel a druga wkręcać śrubki (nie wiem może samemu można to zrobić ja wolelam nie ryzykować)W TWOIM PRZYPADKU PRZY MONTAŻU 40-to CALOWEGO TV BEZ POMOCY SIĘ NIE OBĘDZIE
    -coś pisali o strzałkach od pilota jak dla mnie przyciski są umiejscowione odpowiednio,trzymając pilota można kciukiem obsłużyć najważniejsze funkcje i nie trzeba się gimnastykować z pilotem w reku
    -wygląd pilota jak dla mnie jest tragiczny wygląda jak kawałek prostej deseczki,pilot powinien wyglądać jak pilot od dekodera Polsatu samsung dsb h370g bardzo elegancki i ładnie wyprofilowany pilot,szkoda ze samsung zrezygnował z tych pilotów
    -a co do odtwarzania plików przez usb to nie trzeba żadnego odtwarzacza dvd idzie wszystko,tv nawet poda do amplitunera dźwięk DD lub DTS w zależności w jakiej ścieżce jest film

• #4 30 Gru 2011 19:42
    chris18404
    Poziom 19  

a jak jest z płynnością obrazu tego Samsunga UE37D5500???

• #5 30 Gru 2011 19:47
    intenso
    Poziom 38  

Dla mnie jest w porządku.

• #6 30 Gru 2011 20:37
    chris18404
    Poziom 19  

Jestem także zainteresowany tym Samsungiem UE37D5500 lub Panasonikiem TX-L37e30e i właśnie nie wiem który wybrać, w tym samsungu np gdy Pan ogląda mecze widać jakieś smużenie?

• #7 30 Gru 2011 20:43
    intenso
    Poziom 38  

Z odległości 3,5 metra to nic nie widać,jak włączę któryś z wypasionych i zaawansowanych technologicznie kanałów Cp to chyba najlepszy tv pokaże w jakiej jakości jest nadawany kanał.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME