Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenia laptopa do plazmy

lakiluk78 29 Gru 2011 12:17 965 3
  • #1 29 Gru 2011 12:17
    lakiluk78
    Poziom 7  

Witam serdecznie mam problem z podłączeniam laptopa ASUS z plasmą panasonica TX-P37C2E. Mianowicie laptop ma wyjscie D-Sub, mic, i słuchawki oraz 4 USB i żadnych innych wyjść natomiast telewizor ma 2 x HDMI, Component, Zwykły wideo, no i oczywiście jeszce SCart. Kupiłem kabel D-SUB/Component podłaczyłem i nie chodzi. Co może być przyczyną karta graficzna jest standardowa ma wyjscie na laptopa i monitor ale nie chce to chodzić jak przełącze w laptopie na monitor to nie mam ani obrazu w telewizorze ani w laptopie. MOże jakieś pomysły jak to rozwiązać? Z góry dziekuje za pomoc okazaną.

0 3
  • #2 29 Gru 2011 12:31
    kindlar
    Poziom 37  

Pokaż przejściówkę, którą stosujesz tak dla pewności ale skoro piszesz component to pewnie jest RGB.
    W telewizorze skonfigurowałeś wejście RGB do odbioru?
    Próbuj w laptopie posługiwać się rozdzielczością 800x600 z niskim odświerzaniem i klonować obraz na początek oby mieć obraz na laptopie i w telewizorze. Jak wszystko dopasujesz to zmienisz sobie na domyślny telewizor.

0
  • #3 29 Gru 2011 13:14
    lakiluk78
    Poziom 7  

Z niskim oświerzaniem tzn w laptopie mam najmniejszą wartość 60 Hz a w telewizorze mam możliwość zmiany ze 100 Hz na 50 Hz. To pomoże ?

0
  • #4 30 Gru 2011 13:01
    lakiluk78
    Poziom 7  

I nic próbowałem na różńe sposoby i kicha a jest taka możliwość że telewizor nie bedzie wyświetlał obrazu z laptopa w połączeniu takim kablem d-sub/component?

0