Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Zmiana kompa w serwisie. Zostać przy XP czy Vista lub 7.

Dyrduch 29 Dec 2011 12:45 1303 9
    Dyrduch
    Level 24  
    Jak w temacie. Do tej pory pracuje na xp i nie mam problemów ze sprzętem, jak to jest z innym systemem, są problemy?
    wiq97
    Level 12  
    Ja radzę XP. Miałem windows 7 ale od nowa wszystkiego się uczyć? Niema różnicy między tymi systemami tylko różnica w wyglądzie i interfejsie. Windows 7 na tablet dobry ,ale nie na stacjonarny. Windows 7 wżera dużo ramu.
    Dyrduch
    Level 24  
    Instalowałem kiedyś z3x na 7 i było troszkę problemów, nie chciał sterów przyjąć i odpalił jakoś na błędzie, ale nie był zbyt stabilny.
    mimor555
    Level 24  
    Jak na razie XP króluje w tej branży ze względu na sterowniki itp. Ja zostałbym przy XP. Wiem że jest dużo dużo lepszy od 7 bo na niej pracuje chociaż niektóre sprawy rozwiązuje się lepiej na 7 np. Aktualizacje telefonów itp :) Co do box-ów to oczywiście XP. Pozdrawiam
    jannaszek
    Level 39  
    Ja radzę XP. Miałem windows 7 ale od nowa wszystkiego się uczyć? Niema różnicy między tymi systemami tylko różnica w wyglądzie i interfejsie. Windows 7 na tablet dobry ,ale nie na stacjonarny. Windows 7 wżera dużo ramu.
    7 jest o niebo stabilniejszy, dzisiaj RAM nie problem.
    Nie ma się tam czego specjalnie uczyć, wszystko prawie to samo, tylko inaczej zamelinowane.
    tino2003
    Admin of GSM Group
    jannaszek wrote:
    7 jest o niebo stabilniejszy, dzisiaj RAM nie problem.

Masz zainstalowane wszystkie boxy serwisowe na 7?
    jannaszek
    Level 39  
    Nie mam żadnych boxów, bo nie moja branża, ale nie mam na razie żadnych problemów z sterownikami i zgodnością programów w zakresie jakim się posługuję.

Przepraszam za żle wstawiony cytat.
    tino2003
    Admin of GSM Group
    A my tu konkretnie w dziale GSM mówimy o systemie który będzie optymalny dla GSM i na dzień dzisiejszy jest to XP.
    rekordgsm
    Level 31  
    Używam XP i wszystko jest ok jeśli chodzi o boxy GSM, więc jeśli nie masz musu zmieniać systemu, lepiej zostać przy tym z czym nie ma problemów.
    Dyrduch
    Level 24  
    Więc postanowione zostaje przy XP