Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Połączenie PC (Radeon HD 6850) z TV plazma Panasonic TX-P42U30E

walgierz 29 Gru 2011 23:19 1981 4
  • #1 29 Gru 2011 23:19
    walgierz
    Poziom 8  

Witam
    Nie mogę sobie poradzić z połączeniem tych dwóch sprzętów. Używam kabelka HDMI - może nie jest świetnej jakości, ale daje radę przesyłać sygnał z dekodera na tv, więc zakładam, że jest sprawny.
    Komputer wykrywa tv, telewizor automatycznie przeskakuje w tryb HDMI, ale obraz jest czarny. Próbowałem ustawienia z rozszerzonym ekranem i z powielaniem ekranu. Niestety nic to nie daje.
    Gdy restartuję komputer, na ekranie tv pojawia się przez chwilę ekran ładowania systemu, ale barwy są niewłaściwe i ogólnie zniekształcone. Potem pojawia się czarny ekran i tak zostaje.
    Sterowniki wersja 8.782.

Nie wiem, czy coś jeszcze podać z informacji - będę wdzięczny za pomoc.

0 4
  • #2 30 Gru 2011 10:16
    intenso
    Poziom 38  

A w tym czasie monitor masz podłączony?Ja posiadam kartę gigabajta gt430 komputer podłączony na stale przez hdmi do tv 5 metrów kabla za 17 zł :D i równocześnie do monitora przejściówka dvi na vga.

-Gdy miałem podłączony monitor od razu z wyjścia vga w karcie do monitora + HDMI do tv obraz miałem tylko na monitorze na tv był sam pulpit a właściwie jego tapeta

-gdy zastosowałem przejściówkę dvi na vga + HDMI i tv obraz mam tu i tu,w ustawieniach karty mogę ustawić aby obraz był na dwóch monitorach jednocześnie tv i monitor bądź na jednym z nich w zależności czy chce np obejrzeć film na tv.

U mnie nie działało gdy korzystałem z dwóch wyjść naraz Analogowego (Vga) i Cyfrowego (Hdmi)
    Po zastosowaniu przejściówki i korzystaniu z dwóch wyjść cyfrowych jednocześnie problem poległ :D

Dodano po 2 [minuty]:

Nie wiem jak jest z Twoim Radeonem ale u mnie z grafiki idzie mi dźwięk przez Hdmi do Tv

0
  • #3 30 Gru 2011 12:56
    walgierz
    Poziom 8  

intenso napisał:
    A w tym czasie monitor masz podłączony?

Tak, monitor jest w tym samym czasie podłączony. Też cyfrowo z komputerem.

Mam podejrzenia, że rozbija się wszystko o ustawienie rozdzielczości lub częstotliwości. Nie potrafię jednak sobie z tym poradzić, mimo, że próbowałem wielu opcji.

0
  • #4 07 Sty 2012 10:16
    BLADY73
    Poziom 9  

witam
    Pozwolę się podłączyć do tematu> Kupiłem nagrywarkę BR do komputera, bo nie miałem już miejsca pod telewizorem na nowego playera> . karta grafiki GTX 550 ti, czy podłączając do TV przez HDMI będę miał też dźwięk, DD HD Master? Z tv muszę oczywiście połączyć do Ampli (denon 1906) > do tego wszystkiego chcę dokupić plazmę Panasa G30E. Będzie to hulać, czy z tym BR do kompa to przekombinowałem? :D

PS ponawiam pytanie?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo