Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio samochodowe - podświetlenie przycisków po wyłączeniu

30 Gru 2011 13:38 2299 4
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam pewien problem z radiem samochodowym DALCO 065 i być może ktoś będzie posiadał wiedzę, aby udzielić mi odpowiedzi na pytanie , a mianowicie :
    Czy to jest normalne, że po wyłączeniu radia świeciły na biało przyciski (6 przycisków, które normalnie przy włączonym radyjku są podświetlone na niebiesko), jak również na wyświetlaczu LCD pokazuje się zegar wskazujący czas (też na biało).
    Radio było podłączane w serwisie, więc raczej wszystko zostało podpięte właściwie.
    Jeśli jest to normalne zachowanie urządzenia, to jak to działa ? Czy duży jest pobór mocy ? Dziękuję za odpowiedź
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Prawdopodobnie jest to normalna opcja, którą można wyłączyć w ustawieniach głównych radia (polecam instrukcję obsługi)
    Ewentualnie podpiąć radio w taki sposób, aby uruchamiało się po przekręceniu stacyjki.
  • Poziom 9  
    Co prawda instrukcja mało treściwa, niemniej jednak dziękuję za sugestię. Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    To radio nie ma tego w ustawieniach, kolega za pewne coś pomieszał przy podłączaniu.

Dodano po 27 [sekundy]:

Jest to Chińskie radio, więc Chińczykom się nie chciało pisać obszernych instrukcji...
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Sprawdź dokładnie jak masz podłączone ( kolorami) i napisz to coś popatrzymy .
    Póki co z tego co piszesz to wydaje mi się że problem w kablu od radia w kolorze żółtym który podpiołeś w "zasilanie stale" a nie w "zasilanie ze światłami" ale to pierwsze co mi na myśl przyszło i być może bzdurne.