Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer ControlsComputer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Siemens Gigaset E360 uszkodzony.

przemkrzych 30 Gru 2011 14:41 8693 3
 • #1
  przemkrzych
  Poziom 26  
  Posiadam telefon Siemens Gigaset E360 po burzy przestał działać,słuchawka wydaję się byś sprawna ładuje się w bazie na stojaku,wywołanie,szukanie działa,wyrejestrowalem słuchawke,przywróciłem ustawienia fabryczne i nic.
  Po podłaczeniu do sieci nie jest wyrywalny nie można z niego zadzwonić ani na niego,wydaje się być martwy.Po podłączeniu do sieci i próbie zadzwonienia wyskakuje na wyswietlaczu INFORMACJA SERWISOWA 01006F5078.Płytka drukowana stacji bazowej wzrokowo wyglada nie nagannie,brak jakichkolwiek oznak uszkodzenia jakiegokolwiek elementu,przegrzania,cyny czy złego lutu,nadpalenia,wybrzuszenia czegokolwiek,słuchawka tak samo nic,posprawdzałem diody zenera mostki w stacji bazowej prócz tranzystorów.Z góry dziękuje za pomoc.
 • Computer ControlsComputer Controls
 • #2
  oscar2000
  Poziom 33  
  Temat wielokrotnie poruszany , usterka standardowa w gigasetach , na początek phc2300 a resztę doczytaj za dużo już było pisane na ten temat by to jeszcze raz maglować .
 • Computer ControlsComputer Controls
 • #3
  W.Wojtek
  Specjalista od telefonów
  Wywal to natychmiast. Szkoda czasu, kup coś na znanym serwisie internetowym.
  Na uszkodzenia przepięciowe nie ma rady.
 • #4
  Lucjan52
  Poziom 27  
  Na początek sprawdź czy jest łączność radiowa miedzy bazą i słuchawką i czy czasem nie obciąża linii. Jeśli łączność jest to rzecz do naprawienia. Wspomniany PHC 2300 lub 4900 i jego okolice R 12 om dioda 18A. Jeśli łączności nie ma to kubeł.