Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fabia 1.9 tdi ATD centralny zamek sam otwiera drzwi

klimek2555 30 Dec 2011 16:24 3777 3
    klimek2555
    Level 11  
    Posiadam 3 lata Fabię 1.9 d silnik atd.
    Mam kłopot od 3 dni z zamkiem centralnym a mianowicie:
    - podczas jazdy zamknęły mi się drzwi same 3 z 4 (2 tył i 1kierowcy a drzwi pasażera obok były otwarte) i tak kilka razy ale od 2 dni ustało to.
    - jak zamykam auto na pilota (kluczyk) nacisnę raz to wszystko zamyka się, ale jak nacisnę zamkniecie 2 razy to drzwi pasażera odryglowuje a reszta jest zamknięta (zawsze wszystko zamykało i nigdy przed niebyła jak teraz).
    - jak otwieram z pilota to 1 raz tylko drzwi kierowcy 2 wszystkie (tak działało przed usterkom), teraz jest inaczej 1 raz drzwi przednie? 2 wszystkie.
    - jak zamykam z przycisku wewnątrz to zamyka wszystko ale po chwili drzwi pasażera otwierają się same po 5 s (tak nigdy nie było ).
    Bylem w warsztacie i gość nie ma pojęcia co to może być?
    Jakieś rady?
    Ireneo
    Level 42  
    klimek2555 wrote:
    Bylem w warsztacie i gość niema pojęcia co to może być ,jakieś rady??

Zmień warsztat.
    Poczytaj lub powiedz mechanikowi niech poczyta,usterki tych zamków są opisane.
    klimek2555
    Level 11  
    Wiem że tak najłatwiej ,ale ostatnio naprawiał mi taki jeden auto i ponaprawia kosztowało mnie to nowa lampę przednią (koleś robił wspomaganie którego i tak nie naprawił a to spowodowało spalenie pompy wspomagania i tranzystory, i połamał uchwyty lampy przy okazji gubiąc wiele części z okolicy filtra powietrza )
    Teraz naprawiam u tego co mi to auto połatał a on nigdy nie słyszał o takim zjawisku ???
    Ireneo
    Level 42  
    klimek2555 wrote:
    Teraz naprawiam u tego co mi to auto połatał a on nigdy nie słyszał o takim zjawisku ???

To po co forum?Sam nie zrobisz to niech mechanik się martwi a skoro nie słyszał to zmień go ..ale już to pisałem.