Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fabia 1.9 tdi ATD centralny zamek sam otwiera drzwi

30 Gru 2011 16:24 2673 3
  • Poziom 11  
    Posiadam 3 lata Fabię 1.9 d silnik atd.
    Mam kłopot od 3 dni z zamkiem centralnym a mianowicie:
    - podczas jazdy zamknęły mi się drzwi same 3 z 4 (2 tył i 1kierowcy a drzwi pasażera obok były otwarte) i tak kilka razy ale od 2 dni ustało to.
    - jak zamykam auto na pilota (kluczyk) nacisnę raz to wszystko zamyka się, ale jak nacisnę zamkniecie 2 razy to drzwi pasażera odryglowuje a reszta jest zamknięta (zawsze wszystko zamykało i nigdy przed niebyła jak teraz).
    - jak otwieram z pilota to 1 raz tylko drzwi kierowcy 2 wszystkie (tak działało przed usterkom), teraz jest inaczej 1 raz drzwi przednie? 2 wszystkie.
    - jak zamykam z przycisku wewnątrz to zamyka wszystko ale po chwili drzwi pasażera otwierają się same po 5 s (tak nigdy nie było ).
    Bylem w warsztacie i gość nie ma pojęcia co to może być?
    Jakieś rady?
  • Poziom 40  
    klimek2555 napisał:
    Bylem w warsztacie i gość niema pojęcia co to może być ,jakieś rady??

Zmień warsztat.
    Poczytaj lub powiedz mechanikowi niech poczyta,usterki tych zamków są opisane.
  • Poziom 11  
    Wiem że tak najłatwiej ,ale ostatnio naprawiał mi taki jeden auto i ponaprawia kosztowało mnie to nowa lampę przednią (koleś robił wspomaganie którego i tak nie naprawił a to spowodowało spalenie pompy wspomagania i tranzystory, i połamał uchwyty lampy przy okazji gubiąc wiele części z okolicy filtra powietrza )
    Teraz naprawiam u tego co mi to auto połatał a on nigdy nie słyszał o takim zjawisku ???
  • Poziom 40  
    klimek2555 napisał:
    Teraz naprawiam u tego co mi to auto połatał a on nigdy nie słyszał o takim zjawisku ???

To po co forum?Sam nie zrobisz to niech mechanik się martwi a skoro nie słyszał to zmień go ..ale już to pisałem.