Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka amica 56gce3.33ZpTaA - instalacja i regulacja

31 Gru 2011 17:29 5363 4
  • Poziom 12  
    Stałem się szczęśliwym/nieszczęśliwym posiadaczem tej kuchenki. Mam kilka pytań ponieważ kupiłem ja przez internet i nie było instalatora.

Po podłączeniu wyregulowałem wielkość płomienia w trybie oszczędnym, wygrzałem ją i niby wszystko jest oki, ale ....

1. Jak długo powinien działać iskrownik zanim będzie można go puścić tzn. ile razy musi przeskoczyć iskra zanim można puścić kurek i płomień nie zgaśnie? Przy zimnym palniku (pierwszy rozruch po nocy). Pytam bo u mnie to trochę trwa...
    Czy jest możliwość regulacji temperatury termostatu?

2. W instrukcji napisano ze płomień powinien być niebiesko-zielony mój jest niebieski (zielonego brak) - podłączony jestem do instalacji gazowej w bloku (nie butla). Czy to oki czy też jest coś nie tak

3. jak duży powinien być płomień w trybie normalnym. Wcześniej miałem kuchenkę made in USSR i tam płomień był... wielki ... tutaj jest nieporównywalnie mniejszy. I zastanawiam się czy to nie dlatego mam problem z puntem nr 1.

4. Co jeszcze powinienem zrobić by kuchenka działała prawidłowo?

5. Zastanawiam się nad rodzajem dyszy ... macie może informacje jaki rodzaj gazu jest w naszym częstochowskim gazociągu ?
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Instalator musi być, inaczej tracisz gwarancję.
    Jak będzie to Ci odpowie na pytania.
  • Poziom 12  
    Toś mi odpowiedział.... :/ dzięki...

Może ktoś inny będzie chodź odrobinę profesjonalnie podejdzie do tematu ...
  • Admin grupy AGD
    Dostałeś Kolego wyczerpującą odpowiedź i tym samym temat zamykam.
  • Poziom 12  
    PONOWNIE PISZĘ TEGO POSTA PONIEWAŻ POPRZEDNI ZOSTAŁ NIESŁUSZNIE ZAMKNIĘTY. Do moderatora - z każdym problemem każesz wzywać instalatora i serwis? Chce dostać kilka odpowiedzi a po to jest chyba to forum... by ukrucic Dywagacja inaczej napisałem post

Stałem się szczęśliwym/nieszczęśliwym posiadaczem tej kuchenki. Mam kilka pytań dotyczących działania...

Po podłączeniu był instalator i wyregulował wielkość płomienia w trybie oszczędnym, kazał ją wygrzać i niby wszystko jest oki, ale ....

1. Jak długo powinien działać iskrownik zanim będzie można go puścić tzn. ile razy musi przeskoczyć iskra zanim można puścić kurek i płomień nie zgaśnie? Przy zimnym palniku (pierwszy rozruch po nocy). Pytam bo u mnie to trochę trwa...
    Czy jest możliwość regulacji temperatury termostatu? Pytam bo nie wiem czy wezwać serwis czy nie.

2. W instrukcji napisano ze płomień powinien być niebiesko-zielony mój jest niebieski (zielonego brak) - podłączony jestem do instalacji gazowej w bloku (nie butla). Czy to oki czy też jest coś nie tak?

3. jak duży powinien być płomień w trybie normalnym. Wcześniej miałem kuchenkę made in USSR i tam płomień był... wielki ... tutaj jest nieporównywalnie mniejszy. I zastanawiam się czy to nie dlatego mam problem z puntem nr 1.

4. Co jeszcze powinienem zrobić by kuchenka działała prawidłowo?

5. Zastanawiam się nad rodzajem dyszy ... macie może informacje jaki rodzaj gazu jest w naszym gazociągu...
    Moderowany przez mrhari:

3.1.11. (10.2, 10.7, 12) Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.

Ostrzeżenie.