Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Xsara Picasso 2002r. 2l Hdi...skrzynia biegów? sprzęgło?

02 Sty 2012 21:01 3762 6
  • Poziom 8  
    witam

Czy ktoś mi może pomóc? Dzisiaj wracając z pracy zatrzymałem się przed przejściem dla pieszych gdy stojąc chciałem z dwójki na jedynke wrzucić stwierdziłem że manetka biegów tylko luźno chodzi ( przy wciśniętym i bez sprzęgła -góra dół...) jakoś mi się udało na tej dwójce dojechać na najbliższy parking. Proszę o jakąkolwiek pomoc! Chciałbym zaznaczyć że wcześniej miałem problem z wrzuceniem wstecznego...nie wiem czy to coś ma wspólnego z zaistniałą dzisiaj sytuacją
    Pozdrawiam

Adam.
  • Poziom 35  
    Odłączyło się / urwało się cięgno sterowania pomiędzy lewarkiem a skrzynią.
  • Poziom 8  
    Dziękuje bardzo za odpowiedz.
    Orientujesz się jakie są przybliżone koszty tego? I jak to jest poważna awaria? Kolega mi mówił że to może być awaria wybieraka...
  • Poziom 32  
    Pospadały cięgła z połączeń kulistych kup nowe i wymień są jak mnie pamięć nie myli 2szt, koszt zjadliwy :D .
  • Poziom 8  
    dziękuje za odpowiedż, jutro ide do mechanika i na pewno dam odpowiedż!
  • Poziom 8  
    Witam! Dziękuje kolegom bartek_j oraz wopor za udzielenie mi cennych porad, dzisiaj udało mi się samochód dostarczyc do mechanika....wstępna diagnoza to cięgła i wybierak, jutro będe wiedział więcej....ale zastanawiam się jaka cena mnie wyniesie bo jak czytałem w necie to koszt cięgieł to jest około 130 zł a wybieraka około 200 stów a każdy sklep inaczej ( drożej lub o wiele mniej ) proponuje..
    No ale to nie jest aż tak ważne byle nie wyszły jeszcze inne " niespodzianki " pozdrawiam.
    Adam
  • Użytkownik usunął konto