Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LD32LK430 telewizja kablowa

mkukus1 03 Sty 2012 12:51 2022 3
  • #1 03 Sty 2012 12:51
    mkukus1
    Poziom 2  

Jestem posiadaczem TV LG32TK 430 DVBT MPEG4 .KSM Konskie wprowadzil sygnal cyfrowyDVB C.Czy musze zakupic od nich dekoder a moze istnieje inny sposob zeby odbirac TV kablowce w cyfrowce

Regulamin p.3.1.13. Proszę poprawić niechlujną pisownię! [P.]

0 3
  • #2 03 Sty 2012 13:47
    Pablo1964
    Moderator

Nie ma innego sposobu na odbiór cyfrowej tv kablowej.

0
  • #3 10 Sty 2012 13:07
    mkukus1
    Poziom 2  

telewizory LD32LK430 przystosowane są do odbioru sygnału cyfrowego posiada DVB C.do odbioru kanałów kodowanych potrzebna jest karta modułu

0
  • #4 10 Sty 2012 14:48
    irekr
    Moderator

Prawda jest taka, że złącze CI, jakie jest w odbiorniku, może być obsadzone modułem dostępowym, problem polega jednak na kompatybilności i dostępności tego modułu. Z tego co wiem to do dzisiaj nawet nie opracowano specyfikacji zgodności modułu CI. Samo złącze pochodzi z komputerów (PCMCIA) ale specyfikacja obsługi nie jest sprecyzowana. Wiem że duże firmy (LG, PANASONIC, SONY) pracują nad standaryzacją, ale co z tego będzie, tego nie wiemy.
    Na polskim rynku są dostępne karty do modułów dostępowych, problem jednak jest w ich cenie - są droższe od zewnętrznych dekoderów - i poziomie technicznym rodzimych kablówek.
    Jeżeli operator kablówki będzie w stanie taki moduł Tobie dopasować, to będzie bardzo miło i przyjemnie. Sam na własna ręke i tak niewiele zdziałasz.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo