Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuje dane nawojowe silnika Mohelnice

03 Sty 2012 19:24 1727 6
  • Poziom 8  
    Poszukuje dane nawojowe silnika

Producent: Mohelnice
    Typ AP112M-2s
    Moc 4KW
    Obroty 2900
  • Poziom 8  
    Wiadomo ze producent mi tego nie ujawni ale może ktoś ma jakieś zapiski albo dojście do takiej informacji jaka mnie interesuje. Katalog Jana Zembrzuskiego dotyczy polskich silników a mohelnice to czeska produkcja. W katalogu jest silnik polski o prawie podobnych parametrach ale prawie robi czasami duża różnice
    Przezwajaniem zajmuje się mój tata i siedzi w tym już 30 lat. Dlatego prosze o konkrety
  • Poziom 30  
    Jeśli chcesz się bawić w przezwajanie silników to poczytaj poradnik.
    Dane od producenta i tak ci nie pomogą.
  • Poziom 27  
    PacyficVista napisał:
    Przezwajaniem zajmuje się mój tata i siedzi w tym już 30 lat. Dlatego prosze o konkrety

To powinien sobie poradzić bez większego problemu!!!!
  • Poziom 30  
    PacyficVista napisał:
    Katalog Jana Zembrzuskiego dotyczy polskich silników a mohelnice to czeska produkcja. W katalogu jest silnik polski o prawie podobnych parametrach ale prawie robi czasami duża różnice

Czeski, polski, niemiecki, chiński,..... - Prawa fizyki dla silników są niezmienne, zasada działania też.
    Problemy to twój tata może mieć dopiero z silnikami pracującymi na inną częstotliwość i napięcie, np.: indukcyjne silniki pracujące w sieci USA. Ale nie z czeskim.
  • Poziom 8  
    A tutaj wszyscy dalej swoje.Taka pomoc nie jest mi potrzebna, ale dziękuje. Razem z tata wyznaje zasadę jeżeli coś jest czarne to ma być czarne a nie prawie. Zamykam szkoda zaśmiecać forum