Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

strona startowa chce ją wyrzucić www.my-search.cc

marcinelektronik 17 Gru 2004 11:13 1646 4
  • #1 17 Gru 2004 11:13
    marcinelektronik
    Poziom 27  

Witam.
    OD JAKIEGOŚ CZASU WLAZŁA MI JAKO STRONA STARTOWA W WIN XP TA STRONA;
    http://www.my-search.cc/
    NIE POTRAFIĘ W ŻADEN SPOSÓB JEJ USUNĄĆ.
    RESETOWAŁEM USTAWIENIA INTERNETOWE, I WPISYWAŁEM NOWĄ STRONĘ STARTOWĄ, I NA NIC.
    MOŻE KTOŚ MIAŁ PODOBNY PROBLEM, BYŁBYM BARDZO WDZIĘCZNY O ODPOWIEDŻ.
    POZDRAWIAM.
    ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT I UDANEGO SYLWESTRA.
    MARCIN.

0 4
  • #2 17 Gru 2004 11:38
    Usunięty
  • #4 17 Gru 2004 11:56
    Janooo
    Poziom 13  

Witam.
    Musisz znaleźć plik typu .dll w SYSTEMIE32. Jak go znaleźć? Uruchom przeglądarkę i niech wejdzie ta strona, Z paska WIDOK klepnij Źródło.

Jak zawartość źródła wyświetli sie to będzie tam ciąg liter i cyfr przedzielany na przemian znakiem procentu (%). Podświedl ten ciąg i skopiuj do notatnika. następnie uruchom kalkulator ale w wersji profesjonalnej. Następnie długa i żmudna robota. W kalkulatorze zaznacz "Hex" wpisz dwuliterówkę np. "6c", a następnie zmień kalkulator na "Dec" wynik to 108. dalej przywróć notatnik i wpisz 108 ale podczas pisania trzymaj cały czas lewy ALT, po wpisaniu zwolnij ALT. Notatnik wyświetli literkę "l". To był przykład jak z tego ciągu wydobyć nazwę pliku .dll i miejsce lokalizacji. plik ten ma ok30Kb. jeśli dobrgniesz do tego pliku usuń go. Otrzywiście nie możesz być połączony do sieci. Natępnie z pozycji rejestru znajdź Assistant Search i wywal go. Assistant search jest też w dodaj usuń, ale nie da się go usunąć jak tylko w rejestrze. Jak znajdziesz plik .DLL zapisz jego datę i czas i szukaj dokłdnie innych aplikacji o ttym samym czasie i wywal. Na końcu z panelu sterowania wejdź do ustawień internetowych zaznacz About:blank, zastosuj i powinno grać ,aż do następnego razu. Jeśli chodzisz po dziwkowych stronach to zainstaluj sobie SPyboot, można ten program pobrać z sieci.
    Powodzenia.

0
  • #5 05 Sty 2005 07:47
    uzizagan
    Poziom 16  

Kłóciłbym się z przedmówcami. ;-)
    my-search.cc używa dość prostego skryptu ładowanego przy starcie systemu, żeby odpowiedni wpis w rejestrze doklepać.

Użyj programu do edytowania autostartu i wywal to, później plik z katalogu gdzie masz windowsa (o ile pamiętam miał końcówkę .js, ale mogę się mylić).

Btw, Marcin - używaj lepszej przeglądarki niźli IE; masz różne alternatywy które są: szybsze/fajniejsze/bezpieczniejsze/lepiej renderują html/css.

http://browsehappy.pl/ - to strona znajomych, polecam każdemu.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo