Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

technics sa-eh600 - uszkodzony procesor dzwięku.

17 Gru 2004 13:48 2575 4
  • Poziom 14  
    Witam. Mam wieże technicsa sa-eh600 gdy pracuje w trybie stereo jest oki, ale gdy przełączę ją w tryb SR. to we wszystkich głośnikach charczy. Z tego co sprawdziłem to w trybie SR. sygnał przechodzi przez układ lv1030N i jego właśnie podejrzewam o to zamieszanie, sygnał wchodzący na niego jest oki natomiast na wychodzącym pin 40 i 41 pojawiają się piki i jest napięcie około 9V nie wiem czy tak powinno być. Temat był już poruszany na elektrodzie ale chyba nikt tego charczenia nie pokonał, było to rok temu więc może się coś zmieniło. Może ktoś z kolegów wymieniał ten układ i przyniosło to poprawę, proszę o informacje układ jest drogi i nie chciałbym się zdziwić jak usterka nie ustąpi. Z góry dzięki za cenne informacje.
  • Poziom 36  
    To jest to,spytaj na priva ,coś może wynajdę z zapasów.
  • Poziom 1  
    Podbijam temat bo mam identyczny problem w tym samym modelu. proszę o pomoc.
  • Poziom 27  
    padł procesor dźwięku, przerabiałem to, po wymianie na nowy śmiga jak złoto. Nie pamiętam tylko gdzie kupiłem procesor :(
  • Poziom 36  
    Jeszcze jedną sztukę powinienem mieć , jak jesteś zainteresowany pisz na priva.